Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra ön arka tampon arıyorum

murattkarabulutt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cupra ön arka tampon arıyorum.tam olarak servisde fiyat ne kadar bilen var mı veya servis dışında alabilcemiz bi yer war mı?yardımcı olursanız çok sewinirim.aracım 2010 1.4 tsi seat leon..

buna benzer ne çok konu var dimi murat;konuyuaçarken yönetimden talepler kısmına değilde ilgili yere açarsan daha çabuk sonuca ulaşırsın keyifli forumlar

evet yekta abi..ya siteye daha yeni üye oldum o yüzden tam bilmiyorum sonradan farkettim sonra konuyuda kaldıramadım kusura bakmayın..konu çok ama yardımcı olan yok:))

cupra tampon diyorsun nasıl yardımcı olucaz kelin ilacı olsa kendi başına sürer orjinal tampon de bakalım ne oluyor :)

abi serwis fiyatı ne cupra tamponun onla ilgili bilgin var mı?yada sadece ön tamponun fiyatı ne serwiste?

2 bin üzerinde sisler dahil

ön arka tampon herşey dahil mi 2 bin üzerinde?tamponu değiştirince farlarıda değiştirmek gerekiyo mu?

kampanyada eğer kapmanya bitmediyse badykit seti 3.000 tl idi eğer yanlış hazırlamıyorsam

web sitesinde kampanya var diyo
ama bana geçen hafta o parçaları o fiyata veremeyiz dediler
sadece 0 km araç alımında mümkün olabilir dedler. bi gariplik var bu işte ama anlamadım :confused:

Geri
Üst Alt