Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cuppa da Cuppa Cuppaaa

igci_01

Kayıtlı Üye
320d yi özel sebeplerden cuma günü sattıktan sonra yeni bir kan arıyorken çıktı sahibindende karşıma.Özellikle cupra bakmıordum ama ya golf e ya leona geri dönecektim.Yeni fr ağır basıyorken bunu buldum.Bu kadar temiz cupra varmıymış yada nasıl bu kadar temiz bakabiliorlar falan derken bugun noterde buldum sonrada direksiyonun başında.Eskiden kalma bir hevesti bu zamana nasipmiş.Çok resim çekmedim.Zaten internetteki resimlerdeki 0 km araçlardan farkı yok sadece plaka takılı hali;)Özellikle oynanmamış,stock sevdiğim için direk yapıştım.Böylede binicem.Orjinal deri koltuklu olması ve tabiki sunroflu olması kadayıfın üzerindeki kaymaktı.Bir tek RCD 510,cam filmi,kaput koruma filmi ha birde bumerang stop yapıcam.Başkada birşey yapmıcam.Bu arada bumerang stop satan biri yada bir yer biliosanız bana ulaşırsanız sevinirim.Herkese iyi forumlar.Daha iyileri herkesin olsun(bu arada tanımayanlar için resimdeki ben değilim bir arkadaşım:))IMG_0929.JPG IMG_0933.JPG IMG_0935.JPG x16_345962770e9v.jpg x16_345962770pg3.jpg x16_345962770se1.jpg x16_3459627702e8.jpg

Son düzenleme:
320d yi özel sebeplerden cuma günü sattıktan sonra yeni bir kan arıyorken çıktı sahibindende karşıma.Özellikle cupra bakmıordum ama ya golf e ya leona geri dönecektim.Yeni fr ağır basıyorken bunu buldum.Bu kadar temiz cupra varmıymış yada nasıl bu kadar temiz bakabiliorlar falan derken bugun noterde buldum sonrada direksiyonun başında.Eskiden kalma bir hevesti bu zamana nasipmiş.Çok resim çekmedim.Zaten internetteki resimlerdeki 0 km araçlardan farkı yok sadece plaka takılı hali;)Özellikle oynanmamış,stock sevdiğim için direk yapıştım.Böylede binicem.Orjinal deri koltuklu olması ve tabiki sunroflu olması kadayıfın üzerindeki kaymaktı.Bir tek RCD 510,cam filmi,kaput koruma filmi ha birde bumerang stop yapıcam.Başkada birşey yapmıcam.Bu arada bumerang stop satan biri yada bir yer biliosanız bana ulaşırsanız sevinirim.Herkese iyi forumlar.Daha iyileri herkesin olsun(bu arada tanımayanlar için resimdeki ben değilim bir arkadaşım:))Ekli dosyayı görüntüle 13587 Ekli dosyayı görüntüle 13588 Ekli dosyayı görüntüle 13589 Ekli dosyayı görüntüle 13590 Ekli dosyayı görüntüle 13591 Ekli dosyayı görüntüle 13592 Ekli dosyayı görüntüle 13593
oooooooo
hem hayırlısı olsun
hem de gözün aydım mehmet. mavişin de tadı bir başkaydı. aldığın gibi uçmakdere organizasyonuna gelmiştiniz.
ama cuppaaa nın tadı da bir başkadır.
rabbim nazardan ve BALTADAN korusun.

haaa o yanındaki arkadaşa da söyle arada bir girip yazsın şuralar yafuuuu:D
hakannnn nerlerdesin sen

Adaşım hayırlı olsun Kadir e de çok selamlar bende çok bakıyorum ama cesaret edemiyorum almaya

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

320d yi özel sebeplerden cuma günü sattıktan sonra yeni bir kan arıyorken çıktı sahibindende karşıma.Özellikle cupra bakmıordum ama ya golf e ya leona geri dönecektim.Yeni fr ağır basıyorken bunu buldum.Bu kadar temiz cupra varmıymış yada nasıl bu kadar temiz bakabiliorlar falan derken bugun noterde buldum sonrada direksiyonun başında.Eskiden kalma bir hevesti bu zamana nasipmiş.Çok resim çekmedim.Zaten internetteki resimlerdeki 0 km araçlardan farkı yok sadece plaka takılı hali;)Özellikle oynanmamış,stock sevdiğim için direk yapıştım.Böylede binicem.Orjinal deri koltuklu olması ve tabiki sunroflu olması kadayıfın üzerindeki kaymaktı.Bir tek RCD 510,cam filmi,kaput koruma filmi ha birde bumerang stop yapıcam.Başkada birşey yapmıcam.Bu arada bumerang stop satan biri yada bir yer biliosanız bana ulaşırsanız sevinirim.Herkese iyi forumlar.Daha iyileri herkesin olsun(bu arada tanımayanlar için resimdeki ben değilim bir arkadaşım:))Ekli dosyayı görüntüle 13587 Ekli dosyayı görüntüle 13588 Ekli dosyayı görüntüle 13589 Ekli dosyayı görüntüle 13590 Ekli dosyayı görüntüle 13591 Ekli dosyayı görüntüle 13592 Ekli dosyayı görüntüle 13593
allah kaza bela vermesın maşllah :)

Hayırlı uğurlu olsun, gün gelir inşallah biz de cupraya bineriz , araç halen daha ilanda duruyor ,gerçekten diğer tüm cupralardan farklı, aile aracı gbi maşallah

way canına heyecan adrenalin harika bir duygu............araba gercekten cok temizmiş güle güle kazasız belasız kullan memet....

Geri
Üst Alt