Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cup 33

allah kaza bela vermesin çok güzel vallahi...

Hey maşallah mantıklı bi seçim oldu bu jant :) , İç kısımın detaylı fotoğraflarını da bekliyoruz ;)

Özgürüm böle çok daha güzel olmuş..:eek:key:çiziksiz güle güle kullanın işallah

hoşuma giden nadir leonlardan biri hatta dün kırmızı folyomu kaplatsam demedim değil :) allah nazardan saklasın

Kardeş güzel olmuş, güle güle kullan kazasız belasız.. da Eski Jantların olduğu fotoğraflardanmıdır,nedir onları daha çok beğenmiştim ben onlar ne oldu? sorması ayıp ;)

Bunu nazardan nasıl korusak?? Nazar boncuğumu taksak Nano koruma mı yapsak ??? :rolleyes:

alah kaza bela göstermesın nazarlardan saklasın =)

(bugra)

Kardeş güzel olmuş, güle güle kullan kazasız belasız.. da Eski Jantların olduğu fotoğraflardanmıdır,nedir onları daha çok beğenmiştim ben onlar ne oldu? sorması ayıp ;)
Onlari sattim abi ankaradan leonline ersine :)
Bunu nazardan nasıl korusak?? Nazar boncuğumu taksak Nano koruma mı yapsak ??? :rolleyes:
Abi bugun muhtemelen volvo icin ugricam yanina detaylandiralim :)

Herkese cok tesekkurler
Allah kimseye kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt