Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cüneyt_cup

bu akşam saat 19 dan itibaren toplanıyoruz...wonderland karşı cep te(idealtepe sahil yolu)

serin ve ıslak başlayan gün hafif nemli geçti ama akşamında gerçekten çok keyif aldım. bu serin havada sıcak muhabbet ve dostlarla açık havada zaman geçirmek kapalı mekanlardan çok daha fazla keyif verdi bana. umarım gelen herkes de benimle aynı fikirdeydi. keyifle birbirinden özenli arabaları izledim, sıcak muhabbetlerle serin havayı nerdeyse hiç hissetmedim. Cüneyt bu gün için açık kasa kamyonette çok güzel bir sofra hazırlatmış :D:D:D eline sağlık. katılan herkese teşekkürler.

sizlerle birlikte olmayı özlemişim...kardeşim cüneyt senin bu iyiniyetin kalbindeki bu temizlik senin bütün hayatına yansısın tüm sevgiler seninle olsun kardeşim uğurlar olsun...SCW

kardeşim her daim elimden geldiğince telin ucundayım biliyosun.. ;)

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

yigidim sanki kapalı alan fobimizmi var bizi kabul edicek biyer olmayacakmı tabiki uygun biyere gideriz sen rahat ol....

Acep sen yarın askere gidersen bundan daha soguk daha şiddetli yagış altında 1hafta dağda operasyonda kalırsan ne yapcan ordada sölermisin bunu arkadaşlar yada komutanım açık alanda olmakta niye ısrarcıyız:d

yigidim aslanım obi çamte...:)

:d :d :d

cüneyt'cim kardeşim hayırlısıyla gidip gel inşallah bilki gözlerimiz hep seni arıyacak bizi unutma fırsatını her bulduğunda mesaj ve ara bak sen dönmeden gitmiycem askere haberin olsun benide sen uğurlıyacaksın tamammı?

millet dönmüş evine =) Ben de şimdi geldim, birazdan bi konu açarım resimleri pc'ya aktarıyım da bi.

sırada sercan var eminim güzel resimler çekti

başlığı açtım abi
bakalım neler gelicek :)

Geri
Üst Alt