Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cüneyt_cup

orda olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş artık döndüğümde istanbulda olucam ama:D

gökhan bu imza ne olm, İstanbul'a geldiğinde kesin görüşelim ara beni bak bide Küçükyalı diyorsun :D:D

gökhan bu imza ne olm, İstanbul'a geldiğinde kesin görüşelim ara beni bak bide Küçükyalı diyorsun :D:D

abi elimde süper bir imza daha var onuda gitmeden bir gün önce koyucam:D
abi benim ev mutluhanın karşısında opel erpaş var onun orda 5 bloklu yuksek bir site var e5 ten görünüyo orda oturuyorum ;) geldiğmde kesin görüşücez yaa:D

Gökhan benim evde mutluhanın opelin önünden sahile giden yeni yolun sahil tarafında, camdan kuvvetli bağırırsan seni duyarım herhalde :D:D:D epeyce bi yakınmışız, git gel askere hayırlısıyle haydi bakalım.

Cüneyti yollamadan önce buluşacağımız yer de senin eve yakın, opel ve mutluhan hondanın önünden geçen yeni yolun sahile döndüğü yerdeki alanda görüşeceğiz.

bu sefer tarz değiştirerek sen seç abim.. :D :D

y_merdane2_b.jpg

Gökhan benim evde mutluhanın opelin önünden sahile giden yeni yolun sahil tarafında, camdan kuvvetli bağırırsan seni duyarım herhalde :D:D:D epeyce bi yakınmışız, git gel askere hayırlısıyle haydi bakalım.

Cüneyti yollamadan önce buluşacağımız yer de senin eve yakın, opel ve mutluhan hondanın önünden geçen yeni yolun sahile döndüğü yerdeki alanda görüşeceğiz.

baya yakınmışız abi ya duyarsın abi kesin:D:D:D:D.....
dönüşüm muhteşem olucak;)....
buluşma yerinizide biliyorum abi:D

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

bu sefer tarz değiştirerek sen seç abim.. :D :D

y_merdane2_b.jpg

hahahahahhahahha

Yiğit sen onlara bikini giydirmediğin sürece Gökhana beğendiremezsin...

Geri
Üst Alt