Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cuneyt_cup askerlik

Cüneyt hayırlı teskereler kardeşim bende sülüsü perşembe günü alıcam ama manisa ya gidiyorum araç sürücüsü olarak:)

Hayırlısıyla gidin gelin bakalım..Allah yar ve yardımcınız olsun Cüneyt...

cünetcim kardeşim hayırlısıyla gider gelirsin inşalah sen gitmeden kesnilikle görüşelim...

hayırlı teskereler abicim, ne kadar çok askerimiz oldu biranda.

Kardeşim hepimiz yaptık sende aslanlar gibi gidip yapacaksın ve geleceksin senin gidişini güzelce yapacağız sen merak etme

şimdiden hayırlı teskereler dilerim

şafağın aydınlık olsun cüneyt hayırlı teskereler.

Cüneytim hayırlı tezkereler kardeşim. İnşallah sende hayırlısı ile gider gelirsin. Bizi haberdar edebilidiğin kadar haberdar et .

Hayırlı teskereler cüneyt kardeşim hayırlısıyla yap gel bende acemi birliğimi aynı yerde yaptım hatta ders anfilerini boyamıştım tirafik işaretleri resimler falan ölece acemiliği yemiştim 1. Bölüktü görürsen anfileri çoğuyerde kütahya yazar ordan bilirsin:)

Geri
Üst Alt