Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun..Ne mutlu Türküm diyene..Nice cumhuriyet bayramlarına...

AKP'den hiç kimse bugüne dair açıklama yapmasın, bu adamlar ne konuştuklarını bilmiyor. Eminim ki bu adamlar yaptıklarını yeniden izleyip biz ne yaptık diye sormuyorlar, yoksa bu kadar garip açıklamalar olamaz.

Kütahya milletvekili Ankara açıklamasını CNN'de şöyle yaptı: "Ben anneme gideceğim caddede yoğunluk sebebi ile gidemezsem olur mu, bu kabul göremez! Her aklına gelen her istediği yerde gösteri yapamaz." Bu adam ben bu lafı 70 milyona karşı söylüyorum diye hiç aklına geliyor mu? Adam annesine gidecekmiş yol kapalıymış herkes istediğini yapamazmış. Sen herkesi temsil etmiyor musun? Sen herkes değil misin?

Mavi Marmara'daki Türklere İsrailin yaptığı mantığı bugün AKP halkına yapmıştır. İnanılır gibi değil.

Geri
Üst Alt