Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cuma maltepe sahil ve sohbet

Resimlere nazaran daha güzel birşey olmuş video olayı güzel her yerde yapılmaya başlansın bu :D Resimleride es geçemeyelim ama güzel eğlenceli bir akşam olmuş anlaşılan.Neşeniz daim olsun.

vayyy butun tayfa ordaymıs erhan ,, bambam, umut, yco ( keltoşluk hiçc yakışmamış) furkan aynı bıraktığım gibi güzel bir bulusma olmus bu yakayada bekleriz :D

yahu 5-6 senedir saçlarım kısa şu zamana kadar fark etmedin herhalde sen ya da dükkana mal indirirken malları yanlış yere indirmişin.. :D :D

eline sağlık abicim... maltepe buluşmalarının en kalabalık olduğu akşamlardan biriydi dün akşam... hatta yoldan geçen leon kullanıcısı bir arkadaş bizi görüp cebe girdi... hepimizle tanıştı ortama yabancı olduğu için fazla kalmadı ama olsun yoldan geçenlerin bile dikkatlerinin üzerimizde olması sevindirici :)

ben geçtiğimiz Cuma resimlerini bulamadım linkleyin beniii

Güzel bi buluşma olmuş valla.önümüzdeki hafta buluşmaya bende katılmak isterim.yabancılık çekmem inşallah.hasan abiyi tanıyorum zaten fakat diğer kişilerlede bi tanış etmiş oluruz.

çekmezsin :D Cuma ilk defa gelenler iyi kaynaştı ortama ve çok keyifli geçiyor zaten;)

Geri
Üst Alt