Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cuma Buluşmasından Kareler

ellerine sağlık can kardeşim. bu arada kurtbil sen neden hiç bir buluşmaya dahil olmuyorsun.

Forumun ılk organızasyonundan berı ıcınde oldum organızasyonların,fotolarını da ben cektım genellıkle foto konularından gorebılırsın ama bu tarz cuma bulusmaları karsıda oldugu ıcın fındıkzadeden gelmesı donmesı zor oluyor arabasız.

Can bir dahaki Cuma buluşmasına benimle gel,ben kağıthanede otuyorum yakınız,bırakırım.

bende geldım cok fazla kalamadım karsıya gecebılmek ıcın 1 saat 45 dakıka trafıkte gecırdım bıradere sozum oldugundan fazla kalamayıp donmek zorunda kaldım..

Bende çok gelmek istiyordum işyerimdeki aksaklıklar nedeniyle vede b.çekmecede yaşıyor olamamdan dolayı bu seferlik gelemedim ama birdahaki buluşmada sizlerle tanışmak isterim.

Beyler bu tarz bulusmalara gelemeyen yada gelmeyenler kendısını yoklamadan kacmıs ogrencı gıbı hıssetmesın :) En nıhayetınde herkesın kendıne gore ısı gucu programı yada bulusulan yere b uzaklıgı oluyor,ısteyen gelır ıstemeyen gelmez.Bulusmaların amacı zaten forum uyelerının reel ortamdada bır arada olup klavye basından bsyler paylasmaktansa yuz yuze gorusmelerını saglamak amaclı.

Hani arabanin resmlerini ckmistin oldugu yerde

Geri
Üst Alt