Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cuma akşamları Avrupa-Anadolu toplantıları ayrılmıştır..

Lejyoner

Administrator
Her cuma akşamı düzenlediğimiz (genelde anadolu yakasında olan) cuma akşamı toplantılarımız Anadolu ve avrupa olarak ayrılmıştır..

Geçen sene ayrılacaktı aslında ama biraz daha sürdürelim dedik,ama cuma akşamı her hafta kıta değişimi olanaksız olarak gözlemlendi..

O yüzden her cuma avrupa yakası ve anadolu yakası kendi toplantılarını düzenleyecek..

Avrupa yakasında ben bu işi SCW için seve seve yapabilirim diyen bir arkadaşımızda varsa buyursun görüşelim..

Güzel düşünüldü gökhan abi avrupa yakası da toplansın SCW her yerde diyelim.

Bence guzel olmuş. Birde şu marmariste birileri olsa da geleneksel marmaris buluşmaları yapsak :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Gökhan Abicim Seatım Yok Kendime Bir E30 BMW Aldım Seve Seve Avrupa Yakasında Yardımcı Olurum Uzun Zamandır Peşinde Olduğum Bir Konuydu Bu 2010 2009 DAn Beri Eğerki Yardımım Bişeyim Dokunursa Çok Sevinirim Ayrıca Avrupa Ve Anadolu Diye AYrılmasıda Mükemmel Olmuş Saygılar Abicim

Gökhan Abicim Seatım Yok Kendime Bir E30 BMW Aldım Seve Seve Avrupa Yakasında Yardımcı Olurum Uzun Zamandır Peşinde Olduğum Bir Konuydu Bu 2010 2009 DAn Beri Eğerki Yardımım Bişeyim Dokunursa Çok Sevinirim Ayrıca Avrupa Ve Anadolu Diye AYrılmasıda Mükemmel Olmuş Saygılar Abicim

Ozamn bu cuma menekşede buluşalım akşam yedide

Seat CaNdIR

Geri
Üst Alt