Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cukur ve iskencesi afyon

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugub afyon-sandikli-dinar arasinda muazzam bir sis vardi buna birde tuz ve zincir yemis asfalt cukurlari gelince farketmeden bir vukura gitdi sag tekerlerim ikisininde kapaklari firladi gitti. herkeste ucarak gidiyor durmaya korktum devam ettim dinara kadar orafa bir lastikci buldum iki jantta yamulmus ama 2-3 cekic darbesi ile duzelti lastiklere hava basti ciktik geldik.Bu nasil bir karayollaridir yahu kutahya afyon arasinda cukurdan dolayi bir kamyon lastigini patlatip tarlaya girmis, baska bir araba yone lastigini patlatmis. gorduklerimden ben kactim ama o siste. yaklasik 80*90 lik mzar boyutundaki cukurdan kacamadim. lastikci cocuk sac jant olmasa patlarmis dedi.Simdi iki kapagim servise sordum tanesine 75 dedi onternette bir iki satis var ama karar veremedim sizin onerileriniz var mi?Birdr bu yolu kullanacak olanlar dikkatli olsun

Çok geçmiş olsun, suçu tamamiyle karayollarına atmak da makul bir olgu değil, tonaj sınırlarını kat be kat aşan kamyonları da gözardı etmemek lazım, üstüne asfalt malzemelerini ihale usulü ile alıp, uygun kalitede numune gönderip de uygun olmayan kalitede asfalt ve dolgu malzemesi veren vatansever(!) firmaları da suçlamak lazım...

Afyon'un kışın yolu gözüküyormu artık:)
Kocatepe'de okurken uzun süre yol gözükmezdi kardan.
Geçmiş olsun ama kar sonrası yolların hali hep böyle,kötü asfalt bir yere kadar.
Hep giden bizden,araca biza zarar sonra asfalt yapılır oda bizden gidiyor.

xx

Sankım aklımda 4 adeti paket seklinde satılıyor kapaklar 55 tl kalmıs baska servisede sorun isterseniz

geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın..reçetenize jeep yazdım :) :)

Aci recete dedikleri bu galiba
ya siste cok arac kullanfim ama sis + cukur ilk defa oldu sis dedigimde tam sis yanliz gorus en fazla 5-6 metre yavas gitseniz nereden goruyorlar yolu anlamiyorum 34plaka arabalar cikiyor hizli gitsen olmuyor:-|

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
Geri
Üst Alt