Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Crysis 2 ÇIKTI !!! ( 3D Games )

resmi sitesinde mevcut demo.full sürümde satışta.fakat oyun için donanımı iyi bir bilgisayar lazım.resmi sitede bilgisayarınızın yeterliliğini test eden bir kısım var.indirmeden yada satın almadan önce yeterliliğini bilmek faydamıza olur.

Pc de indirdim oyunu

Türkce yama flan da var

acaip sper yapmıslar oyunu

PS3 e de bakıcam =)

iyi oyunlar:D

Oyunu yapan grup zaten Türk ekibi,İsim hakkını EA games e sattı bu grup ve şu anda tüm oyun şirketlerinin peşinden koştuğu Cevat Yerli ve ekibi ile ne kadar övünsek azdır,tüm zamanların en iyi grafik motorlu oyunlarından birine imza attılar.

Oyunu yapan grup zaten Türk ekibi,İsim hakkını EA games e sattı bu grup ve şu anda tüm oyun şirketlerinin peşinden koştuğu Cevat Yerli ve ekibi ile ne kadar övünsek azdır,tüm zamanların en iyi grafik motorlu oyunlarından birine imza attılar.

Aynen abicim katılıyorum. Oyun fizik kurallarına aykırı birşey ya muhteşem. Yeni laptop aldım nvidia 3B destekli grafik kartı var açıyorum 3D yi imreniyorum teknolojiye ama gözlüküm yok

Geri
Üst Alt