Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cruise control

krizalit

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba, aracim 2005 model leon 19.tdi cruise control ve set dugmesi hakkinda bilgisi olan varmi.siteden arastirdigima gore cruise control dugmesi sol kolun uzuerinde olmasi gerekiyormus yalniz sol kolun uzerinde hic dugme yok. acaba aracim da bu ozellik olmayabilirmi? yol bilgisayarinda hiz ayari yapabiliyorum mesela 50 ye ayarladim ve bu hizin ustune cikinca araba uyari veriyor. bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.

üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız sizi tanımak isteriz

arkadaslar merhaba, aracim 2005 model leon 19.tdi cruise control ve set dugmesi hakkinda bilgisi olan varmi.siteden arastirdigima gore cruise control dugmesi sol kolun uzuerinde olmasi gerekiyormus yalniz sol kolun uzerinde hic dugme yok. acaba aracim da bu ozellik olmayabilirmi? yol bilgisayarinda hiz ayari yapabiliyorum mesela 50 ye ayarladim ve bu hizin ustune cikinca araba uyari veriyor. bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.

cruıse control hız sabıtleme yanı buyuk ıhtımal sızın aracınızda yok yaptgınız hız ayarı sadece bellı bır lımıtte sızı uyaran sıstem yanı ornek verıcek olursam 50ye ayarladıgınızda 50nın ustune cıkarsanız sadece sızı uyarır umarım yardımcı olabılmısımdır

cok tesekkur ederim cevabiniz icin... aracim 2005 model stylance. seattin kendi sitesinde arstidigima gore stylance modellerin hepsinde bu ozellik standart yaziyor ayrica araci aldigim kisede var oldugunu soyledi ve iyice kafam karisti... bu ozellik kullanmam benim icin onemli hollandada yasiyorum ve 1 ay sonra turkiyeye gelecem dolayisiyla ihtiyac duyacagimi dusunuyorum.. yinede tesekkur ederim

hala daha sorununuz deam ediyor ise sinyal kolu yani arasın direksiyonunun solunda bulunan kolda yukarıya ve aşağıya basılan bir tuş vardır bunu basmadan once yıne aynı kolda bulunan on off düğmesinde on yazısını getirin ve takın vitesi 3 e :) yukarıya basarsanız hızlanır aşagıya basarsanız yavaşlar umarım yardımcı olabilmişimdir

60 km altında hız sabitleme çalışmıyor normalde o yüzden olabilirmi?

Geri
Üst Alt