Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Creative Gigaworks G500 5+1 SPEAKER ( 3 Günlük Garantili !!! )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar geçen gün aldığım bilgisayar hoparlörümü satıyorum! Sadece 3 gün kullandım zati 3 gün öncemi ne aldım :) Bilirsiniz Logitech Z-5500 hoparlörüm vardı satışta onu satacaktım bunu onun için aldım. Fakat vazgeçtim satmaktan DTS özelliğini kullanacağım artık sistemi yükseltmeye karar verdim o nedenle satışımı iptal ettim. Eee haliylede yeni sistemim elimde kaldı :D İnternette satış fiyatı ortalama 440 TL'dir. Ben 400 TL ye vereceğim, üstüne birde taksit imkanı sağlayacağım.

3_SPKCRE5300000.jpg

bd465511.jpg

# GigaWorks G500'ın şık dizaynlı hoparlörleri oyunlardaki gerçekçi seslerin tamamlayıcısıdır. 310 Watt RMS gücündeki THX setifikalı 5.1 sistemi, teknik açıdan gelişmişliği ve gücü bira arada sunan, bu sistem sizi havaya uçuracak!
# Performansıyla Profesyonel oyun subwoofer rekabeti gölgede bırakacak. Devasa 8" önden çıkışlı uzun atımlı woofer'ı düşük bitiş frekansları için güçlü bir bas çıkışı sağlıyor. İkiz Genişletilmiş Dinamik Portları™ daha temiz , güçlü ve daha fazla yayılan bir bas sesi için hava çıkışını maximize ediyor. Subwoofer'ın arkasında Mp3 çalarınızı kolayca bağlayabilmeniz için aux girişi mevcuttur.
# Herbir performanslı Profesyonel oyun uydu hoparlörü 3" tam menzil sürücü ve Flared DynaPort™ düşük orta menzil sürücü içerir.Ayrca duvara monte için vida deliği, hoparlör kablo yay klipsi ve hoparlör standına veya duvara monte etmek için kullanılan bağlantısını içerir.
# Dokunmatik™ kablolu kumanda birçok özellik sunar : mute, bağımsız seviye arttırımı ve CMSS™ upmix (stereo'dan 5.1'e) gibi.

TEKNİK ÖZELLİKLER
# Güç: 310 wats toplam RMS gücü
Ön : her hoparlör için 36 watt RMS
# (Ölçülen @ 8 ohms @ 10% THD @ 180Hz - 20kHz arası, çift kanal sürücülü)
Arka :Her hoparlör için 36 watt RMS
# (Ölçülen @ 8 ohms @ 10% THD @ 180Hz - 20kHz arası, çift kanal sürücülü)
Merkez : 36 watt RMS
# (Ölçülen @ 8 ohms @ 10% THD @ 180Hz - 20kHz arası, tak kanal sürücülü)
Subwoofer : 130 watt RMS
# (Ölçülen @ 6 ohms @ 10% THD @ 35Hz - 180Hz arası, tek kanal sürücülü)
# 620 watt ToplamTepe Gücü
# Toplam Fekans Cevabı: 35Hz - 20kHz arası
# Sinyal Gürültü Oranı (SNR): 85dB

PAKET İÇERİĞİ
# İki Ön uydu hoparlör
# Bir merkez uydu hoparlör
# iki arka uydu hoparlör
# Bir subwoofer
# Bir dokunmatik™kablolu kumanda
# Ön ve orta hoparlörler için üç adet 6 1/2 ft / 2m kablo
# arka hoparlörler için iki adet 16 1/2 ft / 5m kablo
# Beş çıkarılabilir hoparlör ızgarası
# Dört masaüstü hoparlör standı
# Bir yatay orta hoparlör standı
# Bir 5.1 ses kablosu
# Bir adet video oyun adaptörü
# Bir adet güç kablosu
# Bir adet kullanıcı kılavuzu
# Bir adet hızlı başlangıç broşürü
# Bir adet Garanti ve Teknik Destek kitapçığı

abi evde 3 tane daha 5+1 var onları saymıyorum bile :D

hayırlı satışlar abi bendeki malzemeleri de getireyim sana dükyan falan açalım:)

Creative de bu ses işinde iyi bir firmadır ama logitech forever :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt