Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CPR Cupra;)

Maaşallah Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan

celo

maşallah allah kaza bela vermesin, tam bir kızgın boğa:) şuan kaç HP arkadaşım? birde izmirde 35 RED 98 plakalı modlanmış cupra var, araçlarınız çok iyi:)

Güzel makina sen zaten yapmışsın herşeyi yazılımdan sonraki halini bekliyoruz senden biraz daha ileri giderim dersen turbo ve pistonları değiştir ondan sonra yol ara aracı denemek için

kurye ile elden teslime verildi
Yok oem turbo dışına cıkmam açıkcası,bu şekilde 240-250 hp yi yakalarsak bana yeter;)

maşallah allah kaza bela vermesin, tam bir kızgın boğa:) şuan kaç HP arkadaşım? birde izmirde 35 RED 98 plakalı modlanmış cupra var, araçlarınız çok iyi:)
Valla şuan 210 hp civarlarında,RED cuprayı biliyorum.. Nette bnm rc lemans ile rollerimiz mevcuttur;) Ancak kendisi izmirde değil,daha deneme şansımız olmadı;)

Masallah allah kaza bela vermesin...bu arabayı gördükten sonra benim leon kedi gibi geldi bana yaa....resmen ateş valla...

Valla şuan 210 hp civarlarında,RED cuprayı biliyorum.. Nette bnm rc lemans ile rollerimiz mevcuttur;) Ancak kendisi izmirde değil,daha deneme şansımız olmadı;)

tekrar maşallah arkadaşım, 210hp güzel güç:) evet techturkey.com'da inceledim;)hedefindeki güce erişmen dileğiyle;)

Revo Yazılım sonrası yeni fotolar;)

2ebzeb9.jpg

2hf2mo2.jpg

1zdn9ky.jpg

24y4idv.jpg

Geri
Üst Alt