(Çözüldü)1.2 style acil yardım teyp sesi yarıda kalıyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

(Çözüldü)1.2 style acil yardım teyp sesi yarıda kalıyor

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında seymen_brs tarafından paylaşıldı.

1. seymen_brs

seymen_brs
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar az once eve giderken teypde ses yarının üstündeydi bir ara kıstım tekrar açmak istediğimde yarıda kalıyor yarıyı geçmiyor direksiyondanda denedim olmuyor.ayarlara baktim normal hatta ilk açılış ayarina baktığımda ses ordan yükseliyor ama geri dediğimde eski haline geliyor nedir acaba sorun bilen başına gelen varmı? Resim ekledim
    20160615_184522-resized-2048.jpg
    Diğer sorumda direksiyondaki konuşma sesi gibi birsey var bende o hiç çalışmıyor ne ise yaradığını bilen varsa yardimci olursa sevinirim 20160615_184625-resized-2048.jpg
    --- Mesajlar birleştirildi, 15 Haziran 2016, İlk Mesaj Zamanı: 15 Haziran 2016 ---
    Yokmu bir yardım :(

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  2. Oğuzhan15

Oğuzhan15
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    dostum benimde başıma gelmişti bu durum. sanırım hem direksiyondan hemde teybin üzerinden aynı anda ses açıp kapatmaya çalışınca yapıyor bunu. yani örnek olarak direksiyondan sesi açarken teyibin üzerinden kısmaya çalışmak gibi. çünkü eşimle bi yolculuk esnasında ben direksiyondan sesi açmaya çalışıyoken o da teyibin üzerinden kısmaya çalışmıştı sonrasında bu problem olmuşut. arabayı stop edip anahtarı çekip tekrar çalıştırdığımda düzelmişti sorun. umarım yardımcı olur.

Bunu beğendi. seymen_brs bunu beğendi.
  3. seymen_brs

seymen_brs
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen Hocam bende sesi ayni anda ikisini birden hem direksiyondan hemde teypten kismak istedim ses cok yuksek gelince ani haraket yaptim sonra boyle oldu :( stop edip denedim calistirip denedim ama kontagi cikarip denedim ama uzun sure beklemedim birde yarin sabah deneyecegim inşallah duzelir valla üzüldüm böyle bir duruma nazar boncuğu takicam araca :(

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.306
    Ödül Puanları:
    113
    aracın akü kutup başını söktür elektriği kesin sonra tekrar takın...beyin kendini resetleyecektır

5. gothicwhisper

gothicwhisper
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sorun kronik degildir insallah arkdasimin leondada ayni sorun var garantisi devam ettigi icin servise sorucaz.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. seymen_brs

seymen_brs
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Peki aracin kutup basini sokup taktığımızda teyp kod istermiki vede acik olan gizli ozellikler gidermi mesala kadran selamlama geri vitese taktigimizda sag aynanin asagi gostermesi aynalarin kumandadan kapanması gibi ?

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  7. gothicwhisper

gothicwhisper
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Bence aku ile resetleyip olucak bir is degil.

kirlisakal ve seymen_brs bunu beğendi.
  8. hakan84

hakan84
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    43
    benim aracta da ara ara ses yarinin ustune cikmiyor.
    olayi ve sorunu cozdum
    uzun sure muzik dinleyince ozellikle sicak havada ve yukseksesle bir muddet sonra teyp kendini korumaya aliyor.
    biraz teypi kapatip bekleyince kendine geliyor.
    ozellikle uzun yola gideeken cok basima geldi.
    artik cozdum ;)

Bunu beğendi. seymen_brs bunu beğendi.
  9. seymen_brs

seymen_brs
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Evet arkadaslar cok şükür düzelmiş aracim kendi kendine yardimlariniz icin tesekkur ederim gercektende üzüldüğüm bir konuydu...bu direksiyondaki ses isaretide aktif deil sanirsam actiralacak bir sey

10. gothicwhisper

gothicwhisper
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18

Yani cozum beklemek oyle mi :)

Bunu beğendi. hakan84 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş