Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive ( GO ) Steam (Lisans Hakkında)

Benim pclerin biri uyar eminim en azından laptop uyum sağlar yeni aldım zaten olmadı yenisini alırız :D

valla benim pc donanım üst seviyede :D o yüzden farketmiyo crysis 3 bile oynarız :D

ben sc go steam lisansı alayım herkes bi denesin kendi pc si kaldırıyormu ona göre karar verelim.

Çok aman aman bir özellik istemediğini gördüm.

valla benim pc donanım üst seviyede :D o yüzden farketmiyo crysis 3 bile oynarız :D

ben sc go steam lisansı alayım herkes bi denesin kendi pc si kaldırıyormu ona göre karar verelim.

Çok aman aman bir özellik istemediğini gördüm.
serbay kardeşim ben oynayabiliyomuyum sen bi bak bakalım gerçi o crysisi bende oynuyorum ama gene sen bi bak bakalım benim pc ye yeterlimi

Ben öncelikle şahsi fikrimi belirtmek istiyorum ki yıllardır bilgisayar ve bilgisayar oyunları ile haşır neşir olmuş birisi olarak; oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda pixel shader 3 destekli ekran kartı önerdiğini gördüm. Tabi bu minimum istegi oyunun. Bunun diğer anlamı iyi bir donanım olmadan kasmamasi imkansız gibi görünüyor. Yani adama pc yi yenilettirecek tarzda bir oyun. Herkesin de buna durumu olmayabilir. Kaldı ki her sene de server parası var. Eski versiyondan devam edelim derim. Üstelik en kötü pc de bile cok cok rahat çalışabiliyor.
Çok haklısın abi katılıyorum

Arkadaşlar cs go muhteşem bi oyun :D bi kez oynayın alışkanlık yapar! 7.5 usd lisansı ya :)

Geri
Üst Alt