Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive ( GO ) Steam (Lisans Hakkında)

her türlü yaz abi

oyun oynuycam serverim'le diyenler zaten isimleri yazdırır sonuçda zorla değil coğunlukda illaki bunu oynayarak keyif alıyordur diye düşünüyor düşük bir meblanında sorun olacağını sanmıyorum

hadi SCW pamuk eller cebe

her türlü yaz abi

oyun oynuycam serverim'le diyenler zaten isimleri yazdırır sonuçda zorla değil coğunlukda illaki bunu oynayarak keyif alıyordur diye düşünüyor düşük bir meblanında sorun olacağını sanmıyorum

hadi SCW pamuk eller cebe

Aynen Fevzi, zaten zevk için kendi aramızda kararlaştırdık herkes bunu istiyordu zaten :)

@PATRON darıldım sana insan en başa beni yazar :eek: bu arada steam pc yi çok kasıyor malum pc odun :D 1.6 devam edelimden yana kullanıyorum oyunu.

bende para mara yok server merver bilmem kafam basmaz kaşıntısı olan kendini öldürtmek isteyen bilimum fantezi kuran benim yerime satın alır itinayla adam kaşınır şimdi kaşınan varsa yine gelsin kaşırım 1-2 el sorti döneriz

Ben öncelikle şahsi fikrimi belirtmek istiyorum ki yıllardır bilgisayar ve bilgisayar oyunları ile haşır neşir olmuş birisi olarak; oyunun sistem gereksinimlerine baktığımda pixel shader 3 destekli ekran kartı önerdiğini gördüm. Tabi bu minimum istegi oyunun. Bunun diğer anlamı iyi bir donanım olmadan kasmamasi imkansız gibi görünüyor. Yani adama pc yi yenilettirecek tarzda bir oyun. Herkesin de buna durumu olmayabilir. Kaldı ki her sene de server parası var. Eski versiyondan devam edelim derim. Üstelik en kötü pc de bile cok cok rahat çalışabiliyor.

yav tamam alalım da ya ziyanın dedigi gibi pc ler kaldırmazsa nolcak ben herkes bi yüklesin eger çalışıyosa oyunu kaldırıuosa allaım yok kaldırmıyosa eskisini kasmayacak şekilde halledelim bide paralar türçe yaz serbay 300 dolar ney 15 dolar ney yani dolar nekadar ne biliyim ben yav :):)

evet serbay abi kaldırmama olayı varsa araştırmak lazım onu :( benim pc gariban biraz :)

yav tamam alalım da ya ziyanın dedigi gibi pc ler kaldırmazsa nolcak ben herkes bi yüklesin eger çalışıyosa oyunu kaldırıuosa allaım yok kaldırmıyosa eskisini kasmayacak şekilde halledelim bide paralar türçe yaz serbay 300 dolar ney 15 dolar ney yani dolar nekadar ne biliyim ben yav :):)

Ben alayım lisansı her hangi birinin serverine yada serbayon aldığında herkes denesin pcleri

Geri
Üst Alt