Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

corsa için konya yolcusuyum..

Gel gel ne olursa ol yine gel(Mevlana):) Bir şeye ihtiyacın olursa 0533 200 8243

Hayırlı olsun akın bende bakıyorum bu corsa ların 100.yıl olanları var 2000 model falan eşime alıcam nasipse kazasız sürüşler...

Aranan kan bulunmuş sonunda :)

bulundu bulundu
yeğenim aracılığıyla ustasına baktırdım geçer not aldı..bu ne kardeşim gözüm bozuldu sahibinden de gezmekten.. :rolleyes:
bu arada abimle ikiniz clio aldıramadınız ya... :p :D

Corsa Güzel araçtır :) aracı teslim aldığınız gibi opc sinyal çerçevesi sipariş edin çok tatlı bir aksesuar bu yan sinyalin boş duruşunu değiştiriyor. resmini koyarım buraya.

Hayırlı olsun akın bende bakıyorum bu corsa ların 100.yıl olanları var 2000 model falan eşime alıcam nasipse kazasız sürüşler...
inşallah gönlüne göre bulursun abi..
bayağı araştırdım,
1- easytronik şanzımandan uzak durman gerekiyor,
2- 100bini devirmişlerde volan ve marş motoru değiştiriyolarmış,
3- kronik değil ama direksiyon kutusundan ses geliyormuş küçük işlemlerle halledebilenler var bilmende yarar var corsa bakarken bunlara dikkat abi..

Corsa Güzel araçtır :) aracı teslim aldığınız gibi opc sinyal çerçevesi sipariş edin çok tatlı bir aksesuar bu yan sinyalin boş duruşunu değiştiriyor. resmini koyarım buraya.

böyle şeylerden uzak durmam gerekiyor yoksa sinyal çerçevesiyle başlarım sonu gelmez :(
gerçi ufak dokunuşlardan zarar gelmez koysana fotoları... :confused: (nasılda çelişiyorum kendimle bu konuda simegol gibiyim evet evet hayır hayır)

Hayırlı olsun Akın abi,güzel araca benziyor...

Geri
Üst Alt