Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

corsa arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
niye umut gayet az yakan bi motoru var
sıkıntısı cok mu ki?

çok az yakıyor ama kütük gibi arabba ve yol tutuşu çok kötü özgürüm

bizde bi tane corsa van var
yakıtta ve serilikte memnunum
biraz dan dun cukura falan gırınce küt diye altından gidicek gbii hissediliyor :D
bi kere de sigortadan vectra almıstık oda oyleydı kutuktu dedıgın gibi

Ve rastlarsan en büyük sıkıntısı direksiyonu kitleniyor

Ve rastlarsan en büyük sıkıntısı direksiyonu kitleniyor

Giderken arabanın direksiyonu mu kitleniyo?
En büyük sorunu böyle olan bi araç varsa eğer bu güne kadar ölen tonlarca insanın üzerinden düzeltmek adına düzeltmesi yapılırdı sanırım.
Bu sebepten ölen insanlarda yoksa heralde bu araçların en büyük sorunu bu olmasa gerek.

düşüncem dizel 18-19 civarında tatminkar donanıma sahip bi araç.seçenekleri değerlendireceğim.

serhat van düşünmüyorum. 4 kapısı lazım..

van değildi abi ama tek kapılıydı 4kapı düşünüyosan sorun yok araba da zaten hemen gitti çok temizdi ama corsalar biraz dan dun arabalar sert ve hisettiren araçlar ama sen bilirsin tabi o sınıfta iyi bir araç polo düşünebilirsin diycem ama sanırıım sen kararını vermişsin...

Bizde yek tane 1.3cdti 2007 cosmo vardı ama dayıma lazım olduğundan ona verdik. Galiba zaten sizin aradığınız kriterlerde değil. Bu arada benden bi öneri opel almayın dizelini hiç almayın.

ne sorunu var sadece gazlı amortısor kullanıyor opel ondan dolayı bıraz sert olurlar motor yonunden bakarsan fiat multıjetle aynı motoru kullanıyor multıjet omrunu pıyasada ıspatlamıştır bence daha farklı bır durum varsa paylaşırsan sevınırım ogrenmıs oluruz bırde opelle ılgılı en cok sıkayet servıslerıyle ılgılı pekı seat servıslerınden kım ne kadar memnun bırde boyle bakın

benim ibizadan önceki araçlarım 97 model corsa gsi-96 model corsa gsi-94 model astra gsi-94 model corsa gsi idi..hemen hemen hiç sorun yaşamadım diyebilirim..en yakın arkadaşım 7 senedir astra classic kullanıyor,çok memnun..onun kardeşinde 2008 1,3 cdti corsa var..o da çok memnun..(hatta aradım az önce,satmayı düşünüyor musun diye)direksiyon kutusu meselesi ise corsa c kasalarda (2002-2005)konuşulan bir sorun..ben de duydum bi kaç sefer o kasaların direksiyon kutularında problem olduğunu..ama problemin direksiyon kilitlenmesi değil de,kutudan ses gelmesi olduğunu duymuştum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt