Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

corsa arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akin

Kayıtlı Üye
-leondan sonra dikiş tutturamadım.. :confused:
-2005-2006 model 1.3 cdti özellikle silverline yada cosmo donanımlı corsa arıyorum hısım-akraba-tanıdık-arkadaşlarından satan varsa duyurulur.

gözümü kulağımı açtım..eğer bir durum olursa yazarım..iki ardaşım sattı araçlarını..oluyor ama birbuçuk ay kadar..

sağol varol abi.. abi bu arada seni gaziantep de diye hatırlıyorum,ist yazmışsın?

Bizde yek tane 1.3cdti 2007 cosmo vardı ama dayıma lazım olduğundan ona verdik. Galiba zaten sizin aradığınız kriterlerde değil. Bu arada benden bi öneri opel almayın dizelini hiç almayın.

arkadaşımınkini yeni sattık full opc paketli cam tavanlı 50000km de 1.3cdtı kırmızı tek kapı 25000tl boyasız

Bizde yek tane 1.3cdti 2007 cosmo vardı ama dayıma lazım olduğundan ona verdik. Galiba zaten sizin aradığınız kriterlerde değil. Bu arada benden bi öneri opel almayın dizelini hiç almayın.
:confused: :confused: kafamı karıştırdın neden? :confused: :confused:

tabi benimki tavsiye kafanı karıştırmak istemem bir test et öyle karar ver derim

sağol varol abi.. abi bu arada seni gaziantep de diye hatırlıyorum,ist yazmışsın?

ben istanbulluyum..bütün sülalem istanbulda..burası şimdilik görev yerim öğretmenlik yapıyorum..sürekli kalıcı değilim..yılım dolunca 22 ocak sonrası hakkım açılır açılmaz Allah'ın izni ile istanbul'a terkrar döneceğim inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt