Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordobaya lastik

orijinalden şaşma 195/55 R15 bugün sipariş verdim ben michelin e haftaya gelcek lastikler bakalım.

195 55 15 yerine 205 55 15 takan varmı arkadaşalar acil

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

195 55 15 yerine 205 55 15 takan varmı arkadaşalar acil

lastik capi biraz buyur, yakit tuketimi biraz artar.

hiz gostergen %1.8 daha yavas gosterir. cok bir sey degistirmez o da :)

bugun aracıma 205 55 15 lastik taktım vuruntu neredeyse sıfıra indi eski lastiğim 195 60 15 di ama bu lastiğin ebatı genişlediği için birim alana çarpan basınç azaldı sanırım o yüzden köprü geçişlerinde falan tak tak gitti bende inanamadım ama gitti arkadaşlar çamurluklara sürtme falan yok şuan görüntü güzel ama yükebinince ne olur bilemeyeceğim birde yakıta bakacam fazla fark olacagını sanmam 5.5 yakacagına 5.7 yakar en fazla viraj kabiliyeti muazzam arttı şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar unutmayın 205 55 15

205 55 15 lastiklerimi garantiden değiştirdim 195 60 15 taktım 195 55 15 e göre süspansiyon daha iyi oldu aracın limitlerini zorladığınızda 55 yanağa göre fark var ama sakin kullanımda bi fark yok gibi...

bugun aracıma 205 55 15 lastik taktım vuruntu neredeyse sıfıra indi eski lastiğim 195 60 15 di ama bu lastiğin ebatı genişlediği için birim alana çarpan basınç azaldı sanırım o yüzden köprü geçişlerinde falan tak tak gitti bende inanamadım ama gitti arkadaşlar çamurluklara sürtme falan yok şuan görüntü güzel ama yükebinince ne olur bilemeyeceğim birde yakıta bakacam fazla fark olacagını sanmam 5.5 yakacagına 5.7 yakar en fazla viraj kabiliyeti muazzam arttı şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar unutmayın 205 55 15

Geri
Üst Alt