Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordobam zor çalışıyor sarsıntılı çalışma

putman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize iyi günler hayırlı ramazlar benim bir sorum olacak

Aracımı sabah veya gün içersinde 1 saatten fazla binmezsem ve daha sonra çalıştırmaya kalksam tek marşta almıyor

Marş +gazı pompalayarak zor çalışıyor 3 marşta falan ve çok sarsıntılı çalısıyor arabayı sallıyor
Çalıştıktan sonra ayağımı gazdan çeken ince devir düşüp stop ediyor

Neden olabilir yardımcı olabilecek biri varmı ?

Yetkili servisine götürdüm. Bilgisayara bağladılar hiçbir şey çıkmadı rütin bakımları her zaman yapılıyor Aracın servisinde

Sabahleyin ilk çalıştırmada benimde yapıyor. Tüpte problem vardır bi göster istersen. Ben tüpü iptal ettirip benzin ayarlarını yaptırdım şuan benzinde biniyorum. Yeni tüp taktırcam uyumlu ve uygun tüp arıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zor çalışma bende de var ve artı sarı yay şeklinde gösterge yanıp sönüyor. Fakat marş bastıktan sonra motorda bir sıkıntı gözükmüyor. Normal çalışıyor.

lpg nin halt yemesi...lpg uzmanı iyi bir usta çözer işinizi...pardon bi sn senin araç tdi :) sonradan farkettim..
benım tdi cordoba da bazen marş almıyor...akü ile alakalı..kontak açınca akü lambam yanıyor sönmüyor...(elektrik arızası) yeterli gücü voltajı bulamayan motor çalışmaz...(gıyy gıyy) :) aracınızda tesisat bagajda amfi falan varmı...ben tesisatı aküden ayırdım kapasitore bağlıcam...
araba çalışır vaziyette ve stop halınde akünüzü ölçtürün...alternatör ne kadar elektrik üretsede akünün vadesi dolmuş olabilir...sonra tekrar konuşalım
Arkadaşlar hepinize iyi günler hayırlı ramazlar benim bir sorum olacak

Aracımı sabah veya gün içersinde 1 saatten fazla binmezsem ve daha sonra çalıştırmaya kalksam tek marşta almıyor

Marş +gazı pompalayarak zor çalışıyor 3 marşta falan ve çok sarsıntılı çalısıyor arabayı sallıyor
Çalıştıktan sonra ayağımı gazdan çeken ince devir düşüp stop ediyor

Neden olabilir yardımcı olabilecek biri varmı ?

Yetkili servisine götürdüm. Bilgisayara bağladılar hiçbir şey çıkmadı rütin bakımları her zaman yapılıyor Aracın servisinde

Geri
Üst Alt