Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordobam satıldı galiba :(

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

:D malesef kardeşim.çünkü alan arkadaşa siteye üye olma şartı koyucam :D

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

gelişine çakarım ban ı:)

ben dahada üzüldüm gitti jantlar.

arkadaslar ilk soz verdigimi bekledim ve acikcasi gonlum de ondan yanaydi cunku gercekten guler yuzlu efendi bi arkadas.bugun de kredisi onaylandi ve artik buyuk bi terslik cikmazsa yarin arabamla yollarim ayriliyor.
Cezmi abim inan arkadasa soliycem kafasinda baska jant varsa hemen sana yonlendiricem.inan senin icin gozum gibi baktim o jantlara.ama alan kisi de ole isteyince bisey diyemedim :(

Doğuş, kuzuya bu gece iyi bak hatta çık biraz dolaş bi daha fırsat olmaz.

arkadaslar ilk soz verdigimi bekledim ve acikcasi gonlum de ondan yanaydi cunku gercekten guler yuzlu efendi bi arkadas.bugun de kredisi onaylandi ve artik buyuk bi terslik cikmazsa yarin arabamla yollarim ayriliyor.
Cezmi abim inan arkadasa soliycem kafasinda baska jant varsa hemen sana yonlendiricem.inan senin icin gozum gibi baktim o jantlara.ama alan kisi de ole isteyince bisey diyemedim :(

duygusallık yapma yemezler geçen gün bi bmw ye değişiyodun onu :( bu arada kaporayı bekliyorum kardeşim yolla ayırıyım sana benim arabayı :D

Biri gider biri gelir abi takma kafana daha iyisi gelicektir ben eminim :)

duygusallık yapma yemezler geçen gün bi bmw ye değişiyodun onu :( bu arada kaporayı bekliyorum kardeşim yolla ayırıyım sana benim arabayı :D

kanka askerden gelip aklimdaki arabayi kismetse alinca bu duygusalliktan eser kalmaz itiraf ediyorum :) ama gene de emegim var be kardesim.senin araba anca kafamdaki araba olmazsa :)

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

Biri gider biri gelir abi takma kafana daha iyisi gelicektir ben eminim :)

eyvallah kardesim ins ole olcak.

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Allah daha iyilerini nasip eder inş.

cok sagol Alp

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Doğuş, kuzuya bu gece iyi bak hatta çık biraz dolaş bi daha fırsat olmaz.

abi valla dun gece caddeye indim dolastim baya :)

Geri
Üst Alt