Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cordobam satıldı galiba :(

Konu, 'Sohbet' kısmında joker_dd tarafından paylaşıldı.

1. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    arkadaşlar sanırım aracım satıldı..niye sanırım diyeceksiniz :) bi arkadaş bugun geldi pazarlığımızı yaptık el sıkıştık anlaştık ve kredi için onay bekliyor.eğer kredisi onaylanırsa arabam gidiyor :( 23000tl ye anlaştım.gelen kişi gerçekten çok iyi biriydi.tek tesellim o oldu.kımetse görücez bakalım sonuç ne olacak? hiç bu kadar üzülceğimi düşünmüyodum.çünkü bu aracı alırkende ölesine kısa süreli almıştım ama baya sahiplenmişim.bakalım hayırlısı neyse o olsun.

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Hayırlısı olsun dogusum,daha ıyılerın bınersın ınsallah

3. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    hayırlı ugurlu olsun kardesım ınsallah ıcıne sıner....

4. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    hayırlısı ne ise o olsun

5. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    hayırlısı olsun doğuş üzüldüm güzel araçtı

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Hayırlısı kardeşim ama sıkma canını 3 çuval un fazla satar bi BMW M3 alırsın sen ;)

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kardeşim askere gidiceksin diye mi satmak istiyodun noolcaktı ki dursa araban..
    10günde 1 5dk. çalışsa yeterdi..yoksa sıkıldın mı arabandan. ??

8. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    inşallah kardeşim hepimiz inş.

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

yeni arabamı alınca siner inşallah :)

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

inşallah.

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

çok teşekkürler...valla bende üzüldüm ama askerlik işte b de gelince başka planlarım var.çabuk unuturum inşallah

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

sağol kardeşim :) unları benden al da 3-5 çuval daha fazla satıyım kardeşim :D

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

yawrum askerlikten ziyade gelince başka araba alıcaktım boşuna yatmasın diye.ben bu arabayı askerliğe 1 sene kaldı diye gidene kadar biniyim diye aldım. ama alışmışım baya.

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    anladım kardeşim.. :)

bu arada teker teker alıntı yapacağına her mesaja [​IMG] tuşuna basarak çoklu alıntı yapabilirsin en sonunda da [​IMG] tıkladığın zaman hepsi önüne gelir.. :)

10. joker_dd

joker_dd SCW Üyesi

325
    1
    18
    :Dben böle seviyorum yawrum :) işine bak :)

Sayfayı Paylaş