Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordobam satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı ramazanlar sanada kardeşim hayırlı satışlar

Beni EDS ler İYİ tanır

güzel araç yanlız fiyat birhaylü yüksek geldi bana. hızlı satılması dileğiyle

Cümleten hayırlı ramazanlar , istemeyerek aracımı satışa çıkartıyorum, ev alma sebebiyle ilan aşağıdaki malum sitede linkte forumdan arkadaşlarıma ekstra pazarlık payı var. herkese hayırlı günler dilerim.

Seat Cordoba 1.4 Signo 2004 Model 30.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Kahverengi renk - 216969117
hoppala yavrum yaz geldi :) süpriz yaptın gene senide kaybettik ozan...ev daha mühim işler hayırlısı olsun...rabbim daha iilerini almak nasip etsin.fiyat olarak ne yazarsan yaz seçim kaosu yaşanıyor durgun piyasa...bak abi sözü dinle bu ülke ne kaoslar gördü ev için acele etme.dolara euroya borclanma kredi alma arabanı satma...hükümet kuruluncaya dek bi durun yaa sonra kirlisakal dedi dersiniz :) bu koalisyon kriz bile yaptırır...neyse ilan dursun bakarsın cebi dolan biri cıkar alır ama evi ertele az sabret

hoppala yavrum yaz geldi :) süpriz yaptın gene senide kaybettik ozan...ev daha mühim işler hayırlısı olsun...rabbim daha iilerini almak nasip etsin.fiyat olarak ne yazarsan yaz seçim kaosu yaşanıyor durgun piyasa...bak abi sözü dinle bu ülke ne kaoslar gördü ev için acele etme.dolara euroya borclanma kredi alma arabanı satma...hükümet kuruluncaya dek bi durun yaa sonra kirlisakal dedi dersiniz :) bu koalisyon kriz bile yaptırır...neyse ilan dursun bakarsın cebi dolan biri cıkar alır ama evi ertele az sabret

Eyvallah abi yok daha kaybetmedin dur burdayız. Ev bayadır kafamdaki proje öncelik ondayken ben dayanamayıp bu arabayı almıştım.l hükümet kurulur bişekilde elleri mecbur demişti dersin. olmadı erken seçime gideriz ama birilerinin işine gelmez bu durum.

güzel araç yanlız fiyat birhaylü yüksek geldi bana. hızlı satılması dileğiyle

Fiyat hususunda haklısın biraz bilerek ole yazıldı. bi dunya ölücü arkadaş var pazarlıkla şukadar düşürdüm aldım demeye bayılan . onları savuşturma amaçlı. Bu arabayı bilen alır onlada hertürlü anlasılır. Maksat bildiğimiz insana gitsin değeri bilinsin. dilekleriniz için tşkler.

Hayırlı satışlar
hayırlı ramazanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt