cordobam satılık | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

cordobam satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Hayırlı ramazanlar sanada kardeşim hayırlı satışlar

Beni EDS ler İYİ tanır

eserbaba

Kayıtlı Üye
güzel araç yanlız fiyat birhaylü yüksek geldi bana. hızlı satılması dileğiyle

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Cümleten hayırlı ramazanlar , istemeyerek aracımı satışa çıkartıyorum, ev alma sebebiyle ilan aşağıdaki malum sitede linkte forumdan arkadaşlarıma ekstra pazarlık payı var. herkese hayırlı günler dilerim.

Seat Cordoba 1.4 Signo 2004 Model 30.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Kahverengi renk - 216969117
hoppala yavrum yaz geldi :) süpriz yaptın gene senide kaybettik ozan...ev daha mühim işler hayırlısı olsun...rabbim daha iilerini almak nasip etsin.fiyat olarak ne yazarsan yaz seçim kaosu yaşanıyor durgun piyasa...bak abi sözü dinle bu ülke ne kaoslar gördü ev için acele etme.dolara euroya borclanma kredi alma arabanı satma...hükümet kuruluncaya dek bi durun yaa sonra kirlisakal dedi dersiniz :) bu koalisyon kriz bile yaptırır...neyse ilan dursun bakarsın cebi dolan biri cıkar alır ama evi ertele az sabret

issius

Kayıtlı Üye
hoppala yavrum yaz geldi :) süpriz yaptın gene senide kaybettik ozan...ev daha mühim işler hayırlısı olsun...rabbim daha iilerini almak nasip etsin.fiyat olarak ne yazarsan yaz seçim kaosu yaşanıyor durgun piyasa...bak abi sözü dinle bu ülke ne kaoslar gördü ev için acele etme.dolara euroya borclanma kredi alma arabanı satma...hükümet kuruluncaya dek bi durun yaa sonra kirlisakal dedi dersiniz :) bu koalisyon kriz bile yaptırır...neyse ilan dursun bakarsın cebi dolan biri cıkar alır ama evi ertele az sabret
Eyvallah abi yok daha kaybetmedin dur burdayız. Ev bayadır kafamdaki proje öncelik ondayken ben dayanamayıp bu arabayı almıştım.l hükümet kurulur bişekilde elleri mecbur demişti dersin. olmadı erken seçime gideriz ama birilerinin işine gelmez bu durum.

issius

Kayıtlı Üye
güzel araç yanlız fiyat birhaylü yüksek geldi bana. hızlı satılması dileğiyle
Fiyat hususunda haklısın biraz bilerek ole yazıldı. bi dunya ölücü arkadaş var pazarlıkla şukadar düşürdüm aldım demeye bayılan . onları savuşturma amaçlı. Bu arabayı bilen alır onlada hertürlü anlasılır. Maksat bildiğimiz insana gitsin değeri bilinsin. dilekleriniz için tşkler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...