Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba'm revize ediliyor...

coccinea

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.

işlemler tamamlandı. ön tampon değişti, ön çamurluklar ve marşpieller ezikti onlar yapıldı, arka tampon boyandı, logoların tabanı kırmızı yapıldı, armster kolçak takıldı, led çamurluk sinyalleri takıldı ve takmatik perdeler monte edildi. resimler aşağıda. (unutmadan bir de elimizdeki fr logosunu yapıştırdık fena durmadı :) )

Ekli dosyalar

• 24052012056.jpg
    24052012056.jpg
    93.8 KB · Görüntüleme: 24
  • 24052012055.jpg
    24052012055.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 25
  • 24052012057.jpg
    24052012057.jpg
    85.4 KB · Görüntüleme: 21
  • DSC05185.jpg
    DSC05185.jpg
    43.8 KB · Görüntüleme: 25
  • DSC05187.jpg
    DSC05187.jpg
    30.4 KB · Görüntüleme: 22
çok güzel hareketler bunlar :eek:key:
kolçak olayınıda resimlerle paylaşırsan memnun olurum. bende düşünüyorum.

çok güzel hareketler bunlar :eek:key:
kolçak olayınıda resimlerle paylaşırsan memnun olurum. bende düşünüyorum.

açık söyleyeyim ciddi kaliteli. kapağı yaylı. ben öyle olduğunu bilmiyordum. gayet tok. ama zayıf gördüğüm tarafı altındaki bağlantı parçası. kırılacakmış gibi bir havası var. bir de sabitleme yeri arabanın tabanına göre değil, plastik kısmına göre ayarlı. ama o plastik kısım olduğu yerde biraz zorlayınca sağa sola oynuyor. dolayısıyla sanayi usulü bir çözümle gizlice aynı zamanda tabana sabitleme yapmayı düşünüyoruz.

kesinlikle tavsiye ederim. kolçak kutusunda sanayide arkadaşımın dükkanında. yanına ilk uğradığımda fotolarını çeker koyarım. ama gözünü kapa al derim. parasını hakediyor.

İnşallah Gönlünce olur her arayışın fotolarını bekliyoruz kolaylıklar diliyorum.. :eek:key:

fotoğrafları bekliyoruz. iyi günlerde kullanman dileğiyle:eek:key:

Allah kolaylık versin,sonucu merakla bekliyoruz..

Geri
Üst Alt