Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba'm revize ediliyor...

resim ekliyorum diye canım çıktı ama başardım sanırım sonunda. bir de büyük resim ekleyemedim. kodlarını yollayabilecek arkadaşım varsa büyük de ekleyebilirim.

teşekkür ederim kaldırıp yerden yere vursam bi stock leon kadar olmaz ama sağlık olsun :D

Bence stok leon halt etmiş bunun yanında.. işlemler on numara olmuş tebrik ederim temiz işçilik yapmışsın perde olayıda bitirmiş hakikaten polislerin şimdi ne diyeceklerini merak ediyorum.. bir iki tavsiyede ben vereyim ozaman..
Orta (kapı) Çıtasınıda beyaz yaptırsan iyi olurmuş aslında..
Birde Yay ve Jant Şart Olmuş... Güzel Günlerde Kullan:eek:key:

Bence stok leon halt etmiş bunun yanında.. işlemler on numara olmuş tebrik ederim temiz işçilik yapmışsın perde olayıda bitirmiş hakikaten polislerin şimdi ne diyeceklerini merak ediyorum.. bir iki tavsiyede ben vereyim ozaman..
Orta (kapı) Çıtasınıda beyaz yaptırsan iyi olurmuş aslında..
Birde Yay ve Jant Şart Olmuş... Güzel Günlerde Kullan:eek:key:

teşekkür ederim ama leon candır :) aslında leon bakarken çok yol yapacağım için dizel cordobaya karar kılmıştım. aklım kaldı o yüzden leonda :)
jant düşünmüyor değilim ileri bi zamanda ama yay takınca bu arabaya at arabasından farkı kalmaz diye cesaret edemiyorum.

beğendiğin için teşekkür ederim. :)

kardeşim 10 numara olmuş,:eek:key:

arka tamponun altını senmi boyattın. birde perdeler çok hoşuma gitti bende alım. kimden nerden almıştın tel verebilirmisin?

kardeşim 10 numara olmuş,:eek:key:

arka tamponun altını senmi boyattın. birde perdeler çok hoşuma gitti bende alım. kimden nerden almıştın tel verebilirmisin?

evet Resul. ben tarif ettim hem ön tamponu hem arka tamponu. hatta ilk boyandığında yanlış boyadılar. usta yanlış anlamış. tekrar boyandı sonra. eksoz için de tamponu oyduk. yavaş yavaş alıştıra alıştıra yerleştirdik.

bana yardımcı olan arkadaşımla görüşeyim sana haber vericem. ama imalatçının kötü huyu peşin çalışıyo olması onu baştan söyleyeyim. ben önce parayı yolladım, 12 saat içinde perdeyi imal etti adam ve arkadaşım gönderdi :)

izmirde Klas oto döşeme diye bir firma bu arada yapan yer.

bu arada resimleri düzenleyebilecek ve de bana da öğretebilecek bir yöneticimizden ricada bulunsam :)

birader kaç para harcadın bunlara sadece on tanpon marpıyelı ne kadar ??

Geri
Üst Alt