Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordobam çalışmadı, problem neyden kaynaklı olabilir.

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;
2004 seat cordoba 1.4 signo sahibiyim. Bu sabah aracımı çalıştırıp 500-600m uzaklığa gidip stop ettim. 10 dk sonra tekrar çalıştırmak istediğimde aracım çalışmadı. Marşa uzun bastığımda ekranda yağ lanbası yanıp uyarı veriyordu. Yaklaşık 7 veya 8. marşta çalıştı. Problem ne olabilir. Teşekkürler. . .

Merhaba arkadaşlar;
2004 seat cordoba 1.4 signo sahibiyim. Bu sabah aracımı çalıştırıp 500-600m uzaklığa gidip stop ettim. 10 dk sonra tekrar çalıştırmak istediğimde aracım çalışmadı. Marşa uzun bastığımda ekranda yağ lanbası yanıp uyarı veriyordu. Yaklaşık 7 veya 8. marşta çalıştı. Problem ne olabilir. Teşekkürler. . .
bakıma ihtiyacı var :) yağı kontrol edilecek ,filtreler değişecek vs...aracınız tdi benzınlı mı

1.4 benzinli. İki hafta önce satın aldım fakat bakım yaptıramadım henüz. Yani bakımla çözülecekse çok şükür ozaman :)
filtre yağ bakımlarını sokun..yağı komple değiştirin..mobil esp formula 5/30 tavsiye ederim bujileri de değiştirin en iyisiyle sonra tekrar konuşalım :) muhtemelen bakımsız kalmış arac..gaz kelebeklerini vs de temizletin..aynı konu üzerinden durumu konusuruz farklı konu açmaya gerek yok arkadaşım... bakımdan sonra görüşmek üzere

Geri
Üst Alt