Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordobada kapı açık ve emniyet kemeri uyarısı

__SEAT__

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cordobasının göstergesinde kapı açık uyarısı veya emniyet kemeri uyarısı ışığı yanan war mı??merak ettim yeri var ama bu ışıklar yanmıyor:(

emniyet kemeri içinde kapı açık içinde gösterge tablosunda herhangi bir ışık yanmıyor

kullanım kılavuzunda gösteriyordu o yüzden sordum neyse..

ya hakkaten yeri var ışık hazır ama neden yanmıyor? ne ses ne ışık bi uyarı yok. acaba yok mu bir yolu???

ya hakkaten yeri var ışık hazır ama neden yanmıyor? ne ses ne ışık bi uyarı yok. acaba yok mu bir yolu???

bildiğim kadarıyla yok..yani sadece aracı güncelleyerek vs. yoktur..
ille de lamba yansın deniyosa yapılır tabii ki bi şekilde..

Benim ibiza da mevcut insanı çıldırtıyor hiç gerek yok bende kapattırmanın yolunu arıyorum boşverin bence... Yanımdaki kemer takmasa başlıyo ötmeye herkesede kemer tak diye ısrar edemiyorsun çıldırtıyor adamı

bende servıste baktıracam bence emnıyet kemerı vb sızı uyarması guzel bırsey benım aracıma benecek arac kurallarına uyacak

2005 cordoba aracımda kapı yada kemerle alakalı ikaz ışığı yok acaba neye göre göstergelerde bulunmakta net bir bilgisi olan yokmu ?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2005 cordoba aracımda kapı yada kemerle alakalı ikaz ışığı yok acaba neye göre göstergelerde bulunmakta net bir bilgisi olan yokmu ?

Yaw kapı açık uyarı olmaması kötü gerçekten. Bazen dalgınlığıma geliyor özellikle geceleri sol taraftaki kapı sesini duyunca arkadan sağdakide kapalı sanıyorum ufaktan hareket ediyorum bi kaç kere babamdan hooop hop uyarısını aldım :D adamda haklı daha dikkatli olmam lazım ama araçtada olsa daha iyi sağlıklı olurdu

Geri
Üst Alt