Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba'da cupra tampon son hızı değiştiriyormu?

dur dur ne turbo yemesı ya abartma:D ıntercoolerın yerını degıstırmekle turvoya bsey olmaz gorkem.Suandada araban yıgıldıgı ıcın daha ustune cıkamıyor.sen soguk hava alarak daha verımlı calısmasını saglıcaksın.yolun uzamasında turboya zarar vermesı gıbı b sorun olsaydı zaten b cok modıfıyelı turbo aracta ortaya koyulmazdı ıntercooler.o yonden b sorun olmaz kısaca:)

bu konuyu detaylıca konuşmak gerek ben kafayı bozdum bu işi çözmem gerek cupra tampon taktıranlar tekrar orjinale dönmüş baksana ağbi inşallah onu yaparsak çözeriz ama şuda var hızlanmada sıkıntı yok 2. 3. vitesinde son hızları aynı

bu konuyu detaylıca konuşmak gerek ben kafayı bozdum bu işi çözmem gerek cupra tampon taktıranlar tekrar orjinale dönmüş baksana ağbi inşallah onu yaparsak çözeriz ama şuda var hızlanmada sıkıntı yok 2. 3. vitesinde son hızları aynı

hzlanmada sıkıntı olmaz zaten ama yuksek hızlarda araba kesılmeye baslar tabı bunda yaz donemınınde etkısı var ama hava alamaması ıntercoolerın en bas nedendırsen turboyu ne kadar beslersen o kadar ekmek alırsın,atmosferık arabalardada hava fıltresını ne kadar ıyı konumlandırırsan o kadar etkılı olur mantık aynı

anlaşıldı keşke dün konuşsaydık bugün pazardı oturur onunla uğrasırdım şimdi haftaya kaldı artık denicez umarım çözeriz teşekkürler bilgilendirdiğin için

araştırcam bu konuyu..
bence sıcaklardan etkileniyo ama..

Arkadaşlar İsmail usta ile görüştüm tampon etki edebilir dedi. Bunun yanında sıcak havanında etkisinin fazla olacağını giren sıcak hava yerine soğuk havanın performansı artıracağını ve intercooler radyatörünü ön tampon ortasına alabilirseniz performansada artı katkı sağlayabileceğinizi söyledi. Yanlız intercooler radyatörleride klima radyatörleri gibi ince bir yapıya sahip olduklarından yapılan işlemler ve montajın yapıldığı yerin iyi seçilip yapılmasında fayda vardır.

e sapık tuningciler genelde intercoolerı tamponun dışında altta ortada kullanıyolar..
onlar sürekli deliniyo o zaman..

Can abinin bütün yazdıklarına bir daha katılıyorum :) Görkem abi bence de sen hava alabileceği bir yere al.Zararını görmezsin ama eskisinden daha iyi olacağından eminim.Sonunda daha iyi hava alacak araba...

en kısa zamanda öne alıyorum intercoolerı önünede taş yemesindiye bir ızgara koyarız sorun kalmaz;)

Ben hıc ıntercoolerı onde durup da delınmıs b araba gormedım acıkcası,o pek de korkuluncak b durum degıl.Neyse usta onayıyla konuyu pekıstırmıs olduk.Gorkem ıs sana kalıyo sımdı en kısa zamanda haberlerını beklıyoruz:)

Geri
Üst Alt