Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CORDOBA

Toledo olarak piyasaya sürdü. Aslında keşke cordoba olarak sürseydi.

ahh ahh onun yerine toledoyu cıkardılar arap saçına döndü modeller...tdi cordobamı vw polo ya da golfe ile hayatta değiştirmem tam ekonomi arabası
@kirlisakal abi. TDI mı daha ekonomik tüplü 1.4 mü. Hep merak etmişimdir. Ben şehir içinde 20 kuruşa kadar düşebildim. Senin araç ne yakıyo hesapladın mı hiç. :)

@kirlisakal abi. TDI mı daha ekonomik tüplü 1.4 mü. Hep merak etmişimdir. Ben şehir içinde 20 kuruşa kadar düşebildim. Senin araç ne yakıyo hesapladın mı hiç. :)
lpg ucuz olduğu için az yakıyor :) uzun yolda 15-20 kuruş arası şehir içi 30 u gecmedi...yanı bi depoyla şehiriçi 800-900 km yapıyor+uzun yolda 1000-1300 km yapıyor tamamen ayak gaz pedalı ve frenlemene kullanımına bağlı

Bende araci alali 1 hafta oldu lakin yakin isini cozemedim ceyrek depodayken arac fren yaptiginda yada dondugunde ibre asagiya inip mazot bitti diyor daha sonra eski yerine geliyor 100 tl mazot aldim full cizgisine geldi km ve bilgileri reset tusuyla sifirladim lskin arac gidebilecegi km ye 420 diyor full depo 420 km giderse ocagima incir agaci diker

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şamandıra sıkıntılıdır @cenqawer1
1/100 km ortalaman kaç

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı
Valla yeni aldim 40 km yapabildim daha gunluk sifirliyor kendisini arkadasimin aracta sabit bende her çalıştirmada bnmki 0 dan basliyor gunluk 10 km yapiyorum 9 lara dusuyor az fazla surebilsem 6 lara kadar dusururum lakin ne kadar duserse dussun yada ben 40 km yol yaptim hala 420 gosteriyor ya ben cozemedim bu isi yada aracimda yakit gostergesiyle alakali bir sikinti var

Az once baktim aracta klima hep acik gitmisim econ tusu kapaliymis bu yakita cok farkettirir mi econ tusu klima istemedigim surece acik mi olacak arkadaslar

Cengaver bey econ tuşu daha az güçle klima çalışmasını salar ve daha az mazot içerdeki havayı devir dayım yapıyor. Ama tam verimli kullanamazsınız ufak çocuklar ideal ne soğuk nede sıcak belli bir derecede kalıyor zaten klimanın derecisinlen oynadı zaman yukarı aşaya normal seviyesine dönüyor.....,...

Geri
Üst Alt