Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

CORDOBA

Konu, 'Cordoba' kısmında bsr79 tarafından paylaşıldı.

1. bsr79

bsr79 SCW Üyesi

9
    9
    3
    Keşke su Seat :D yine CORDOBA model çıkarsa da alsank :)
    Nerde o günler :(:( nerde........

ÖzkanÇ ve kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ahh ahh onun yerine toledoyu cıkardılar arap saçına döndü modeller...tdi cordobamı vw polo ya da golfe ile hayatta değiştirmem tam ekonomi arabası

pilli, ibrahim411, bsr79 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Toledo olarak piyasaya sürdü. Aslında keşke cordoba olarak sürseydi.

Bunu beğendi. bsr79 bunu beğendi.
  4. ibrahim411

ibrahim411 SCW Üyesi

50
    46
    18
    @kirlisakal abi. TDI mı daha ekonomik tüplü 1.4 mü. Hep merak etmişimdir. Ben şehir içinde 20 kuruşa kadar düşebildim. Senin araç ne yakıyo hesapladın mı hiç. :)

5. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    lpg ucuz olduğu için az yakıyor :) uzun yolda 15-20 kuruş arası şehir içi 30 u gecmedi...yanı bi depoyla şehiriçi 800-900 km yapıyor+uzun yolda 1000-1300 km yapıyor tamamen ayak gaz pedalı ve frenlemene kullanımına bağlı

Bunu beğendi. ibrahim411 bunu beğendi.
  7. cenqawer1

cenqawer1 SCW Üyesi

22
    17
    3
    Bende araci alali 1 hafta oldu lakin yakin isini cozemedim ceyrek depodayken arac fren yaptiginda yada dondugunde ibre asagiya inip mazot bitti diyor daha sonra eski yerine geliyor 100 tl mazot aldim full cizgisine geldi km ve bilgileri reset tusuyla sifirladim lskin arac gidebilecegi km ye 420 diyor full depo 420 km giderse ocagima incir agaci diker

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. cenqawer1

cenqawer1 SCW Üyesi

22
    17
    3
    Valla yeni aldim 40 km yapabildim daha gunluk sifirliyor kendisini arkadasimin aracta sabit bende her çalıştirmada bnmki 0 dan basliyor gunluk 10 km yapiyorum 9 lara dusuyor az fazla surebilsem 6 lara kadar dusururum lakin ne kadar duserse dussun yada ben 40 km yol yaptim hala 420 gosteriyor ya ben cozemedim bu isi yada aracimda yakit gostergesiyle alakali bir sikinti var

9. cenqawer1

cenqawer1 SCW Üyesi

22
    17
    3
    Az once baktim aracta klima hep acik gitmisim econ tusu kapaliymis bu yakita cok farkettirir mi econ tusu klima istemedigim surece acik mi olacak arkadaslar

10. bsr79

bsr79 SCW Üyesi

9
    9
    3
    Cengaver bey econ tuşu daha az güçle klima çalışmasını salar ve daha az mazot içerdeki havayı devir dayım yapıyor. Ama tam verimli kullanamazsınız ufak çocuklar ideal ne soğuk nede sıcak belli bir derecede kalıyor zaten klimanın derecisinlen oynadı zaman yukarı aşaya normal seviyesine dönüyor.....,...

Sayfayı Paylaş