Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba yoklama (2016)

Valla işin aslı cordobayı bugun aldık ,ilk aklıma gelen tampon stock halı cok ıtıcı:) hemen degişmeli acilen arac içi multi media birde jant lastik bunlar olunca içime sinesi binerim diyorum:) hayırlısı tabi

Valla işin aslı cordobayı bugun aldık ,ilk aklıma gelen tampon stock halı cok ıtıcı:) hemen degişmeli acilen arac içi multi media birde jant lastik bunlar olunca içime sinesi binerim diyorum:) hayırlısı tabi
evet üstüdneki orjınal tamponlar cok kötü ve itici haklısınız.eğer direksiyondan kumandalıysa stylance model multımedyayı ya unutacaksnız ya da direksıyon kumandasını unutacaksın.zaten cordoba stylance modellerde 6+2 ses sistemi mevcut. gerek yok bence uymuyor uyrulmuyor emanet gibi duruyor cok düşündüm ve denemeye kalktım ama cabuk vazgectim :) jant lastık se 16 inç üstü cıkamazsın cunku cordobalar 17 lik jant ve lastık kabullenemıyor :) jant lastık işine girişirsen bu sefer de yayla ya da coille indirmen lazım at arabası gibi oluyor sonra yapmazsan :) hadi hayırlısı

hayırlı olsun varsa imkanın resim atıp gösterebilirmisiniz meraklıyımda cordobaya ondan dedim :)
ayrıca soru cevap şeklinde anlaşabilmemiz için lütfen alıntı yaparsan daha net iletişim kurarız tşkler

Alıntı yapıcam veya resim atıcam ama arabamı bende resımden gordum, benım adıma arabamı kayserıden amcam aldı haftaya adanaya gelicek sahındende ilanı vardı duruyosa ilanın linkini yazarım buraya

evet üstüdneki orjınal tamponlar cok kötü ve itici haklısınız.eğer direksiyondan kumandalıysa stylance model multımedyayı ya unutacaksnız ya da direksıyon kumandasını unutacaksın.zaten cordoba stylance modellerde 6+2 ses sistemi mevcut. gerek yok bence uymuyor uyrulmuyor emanet gibi duruyor cok düşündüm ve denemeye kalktım ama cabuk vazgectim :) jant lastık se 16 inç üstü cıkamazsın cunku cordobalar 17 lik jant ve lastık kabullenemıyor :) jant lastık işine girişirsen bu sefer de yayla ya da coille indirmen lazım at arabası gibi oluyor sonra yapmazsan :) hadi hayırlısı

Aldığım şahıs kaldırmış ilanı ama arabam gelince çekerim resimlerini

Geri
Üst Alt