Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba ve RCD 310

rcyn1453

Kayıtlı Üye
arkadaşlar vw lerde kullanılan RCD-310 2066 seat cordoba'da uyumlu olarak çalışır mı? teşekkürler..

Uyar Ama kesip biçmen lazım etrafını ve arkasını ayrıca eski modellerde (2009 öncesi) Akü bitirme problemi yaşanıyor RCD de onun içinde bir röle kullanman gerekir ve bu işi çözene kadar çok emek harcarsın bence uygun diğer modellere yönelmek daha kolay olur :eek:key:

ooo valla o kadar uğraşmaya değmez haklısın. peki o seriden uyan başka alternatif mp3 player var mı bildiğin?

Ben Necvox double din kullaniyorum. Gayette memnunum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

peki bu double din olanlar göğüsteki alana tam uyuyor mu yoksa araya bir çerçeveye falan ihtiyaç duyuyor muyuz? bulunduğum yer itibariyle hepsini internetten almak zorunda olduğum için parça parça almak yerine ne lazımsa hepsini birden alayım istiyorum. sahibinden de bol miktarda vw de kullanılan RCD-200 var bunlar uyar mı ki?

Geri
Üst Alt