Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba ve ibiza fr ön tampon uyum sorunu ?

akbaba

Kayıtlı Üye
2005 Cordobama fr tampon taktırmak istiyorum fakat orjinal ibiza ( 2003 - 2008 model ) tamponu uyar mı ? Ve ayrıca şu iki tampon arasındaki fark nedir ? Cevaplarsanız sevinirim :)

Bu aracımın ilk alındığı hali..

7PnEq5.jpg

Mesela bu tamponu alsam aracıma uyar mı ?

1rWmkb.jpg

Bu da FR tampon.

jjOP1G.jpg

uymaması için bir neden göremiyorum. sonuçta model yılı itibari ile eşit olan ibiza ve cordoba teknik ölçülerdede eşit olmalı. kaporta çok az ayrıntı parça hariç aynı kalıpta aynı preste basılıyor olmalı.
ama ben "orjinal en iyisidirci" olduğum için değişiklikte çekimserim.
Allah gönlüne göre nasip etsin

Valla üstte resmi olan araç seninse bence çok güzel görünüyor değişime gitmeye gerek yok ama sıkıldım dersen teknik olarak olması gerekiyor metin abi görünce detaylı bir açıklama yapar

kurye ile elden teslime verildi

Uyarrrr yalniz servisten aliniz.sadece tampon deil tampon arkasi sasesi civataları izgaralar sis izgaalari ve en onemlisi fr tampon sis far takimlari farklidir

Kardesim bu is maliyetli ilk olarak bubu bil sadece serviste tek sus fari 275 tl cifti 550 tl bn aldim servisten musayit bir zamanda butun fatura bilgilerini atarin parca parca kac tl rahat boyasiz 1500 tl gozden cikar arti boya ve sok tak

İbiza 6L
34 TL 7679

kardeş boşa masraf edersin mantıklı düşününce cebe zarar oldugu bariz :D ama görünüş için fevkalade bi tampon :D ama illa alıcam dersen @kirlisakal 'ın Tamponunu Senin İçin Bir gece ansızın Ödünç alabiliriz :D

Geri
Üst Alt