Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CORDOBA uzun far!

quArd

Kayıtlı Üye
Mrb Arkadaşlar...
2005 Model - Seat Cordoba 1.4 TDİ Stylance
Aracımın uzun farı takılı kalıyor.. kısadayken de uzun yanıyor. ufak bi aralıkta kısa yanıyor ama parmakla tutmam gerekiyor. şase var gibi geliyor ama... sordum kol değişecek dediler...
servis fiyatını sorunca şok oldum tam 879 TL dediler...:eek:
uzunu iptal edip kısadamı gitsemki diye düşündüm bi an :p
şaka bi yana bu hız sabitleyicili sinyal kolununun kodunu bilen varmı veya çıkmasını yan sanayisini bulabileceğim tanıdık işi birileri varmı?
şimdiden tşkler arkadaşlar cvplarınız için...

Mrb Arkadaşlar...
2005 Model - Seat Cordoba 1.4 TDİ Stylance
Aracımın uzun farı takılı kalıyor.. kısadayken de uzun yanıyor. ufak bi aralıkta kısa yanıyor ama parmakla tutmam gerekiyor. şase var gibi geliyor ama... sordum kol değişecek dediler...
servis fiyatını sorunca şok oldum tam 879 TL dediler...:eek:
uzunu iptal edip kısadamı gitsemki diye düşündüm bi an :p
şaka bi yana bu hız sabitleyicili sinyal kolununun kodunu bilen varmı veya çıkmasını yan sanayisini bulabileceğim tanıdık işi birileri varmı?
şimdiden tşkler arkadaşlar cvplarınız için...
geçmiş olsun dostum...hakkat bi kol 800 küsür se kol gibi :D servisler bazen abartıyor

yalnız bunda cruıse control yok resim belkı illa diğeride vardır ara sorarsın.2003-2011 arası demiş sanki 2011 varmış gibi .adam gibi parça sitesi yok trde

söylediğin gibi hız sabitleyicili olması lazım...
o ilanı bende görmiştüm tşk ederim...
parça sıkıntısı büyük 879 liraya dandik bi parçayı değiştirmektense uzunları iptal ettirmek daha mantıklı geliyor... :D

söylediğin gibi hız sabitleyicili olması lazım...
o ilanı bende görmiştüm tşk ederim...
parça sıkıntısı büyük 879 liraya dandik bi parçayı değiştirmektense uzunları iptal ettirmek daha mantıklı geliyor... :D
dostum sitedeki telefonu aradın mı adamları bi ara belkı vardır normalı 185 se diğeri olsa olsa 250 olur kanımca :D

Hemen satın alma bence araştıralım çıkmacıları bu kadarı fazla. Hatta o kol tamir edilmezmi bir şey varsa? iyi bir elektronikçi yapadabilir. @GeniuS belki fikri vardır

Hemen satın alma bence araştıralım çıkmacıları bu kadarı fazla. Hatta o kol tamir edilmezmi bir şey varsa? iyi bir elektronikçi yapadabilir. @GeniuS belki fikri vardır
Valla arıza bi kabloda kopuk varda değiştirilecek gibi duruyor ama bulunduğum yerdeki tamirciler genelde direk parça değiştiriyor...
parça değiştirmeye endeksli bi sanayide bende çalışırım... valla bu bilg. bilgimle köşeyi bile dönerim :p
beklemedeyim şimdilik.. gece yolculuğum yok.. sadece can sıkıcı bi durum...:cool:

Geri
Üst Alt