Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba TDI...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar eniştem için Tdi bi Cordoba bakıyoruz... Önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi?.. Elinde şu an clio symbol 2007 1.5 dizel var onu satıcak ve üzerine biraz ekleyip alıcak o araç şu an satılıkta yani... Ayrıca takasta olabilir tabi... Birde Tdi Cordoba yerine önerebileceğiniz bi model varsa onuda yazın lütfen...

Arkadaşlar eniştem için Tdi bi Cordoba bakıyoruz... Önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi?.. Elinde şu an clio symbol 2007 1.5 dizel var onu satıcak ve üzerine biraz ekleyip alıcak o araç şu an satılıkta yani... Ayrıca takasta olabilir tabi... Birde Tdi Cordoba yerine önerebileceğiniz bi model varsa onuda yazın lütfen...

görkem bir ara satmayı düşünüyordu hala düşünüyo mu bilmiyorum..

Sitede temiz görkem abinin cordobası mevcut abi öncelikle onu düşünebilirsiniz
Yerine : Seat Cordoba 1.4 TDİ-Ford focus sedan 1.6 TDCİ -Megane 1.5 DCİ - Ford Focus Cmax 1.6 TDCİ da olabilir.

Sitede temiz görkem abinin cordobası mevcut abi öncelikle onu düşünebilirsiniz
Yerine : Seat Cordoba 1.4 TDİ-Ford focus sedan 1.6 TDCİ -Megane 1.5 DCİ - Ford Focus Cmax 1.6 TDCİ da olabilir.

Evet bende ona post attım bekliyorum cevabını ama o biraz zor onn düşünğü fiyat çok yüksek(bize göre) ve çok uzakta...

Evet bende ona post attım bekliyorum cevabını ama o biraz zor onn düşünğü fiyat çok yüksek(bize göre) ve çok uzakta...

Eğer anlasırsanız görkem abi arabasıyla çok ilgilenen birisi hata yapmıs olmazsınız ama hayırlısı diyelim :) Söylediğim modeller menzilleri uzun olmakla birlikte az yakmaktadır araştırmalarım sonucu sundum :)

burda benim tanıdıkta var cordoba tdi. bir ara satacam falan diyordu. 140.000 km de arabası ama kazası falan yok temiz yani. 19.000 e verecem diyodu. eğer düşünürsen sorayım tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt