Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba TDI hangi marka baskı balata?

coccinea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2008 model 114.000km de dizel aracım ve balatanın ciddi şekilde kaçırdığını fark ettim. genelde şehir içi ve zorlamadan kullanmadığım için farketmemiştim ama biraz gaza yüklenince kaçırma olayı bariz anlaşıldı.

baskı balata değişecek ama ne marka takmalıyım kararsız kaldım.

LUK marka balataya 350,00
SACHS markaya ise 250,00 TL fiyat aldım. tam set halinde. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? cevaplara şimdiden teşekkür ederim..

Kardesım ıkısıde ıyıdır ama bence sokturdukten sonra ustunden cıkan neyse ondan al :)

tek kelımeyle luk cunku yumusak diger markalar zamanla baskının göbeyi sertlesiyor ısınmadan dolayı pedal cok sert oluyor bence luk bunun ıcın serviste luk kullanıyor

Her ikiside olur ben ibiza da sacsh almıştık.

xx

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Dursun Beyin dediği gibi üstünden çıkanı takmaya karar verdik. şu an sökülüyor arkadaşımın atölyesinde bakalım ne çıkacak..

arkadaşlar sachs çıktı üstünden 250 TL ye aldım volan taşlama yapıldı, bir de motorun su sirkülasyonunu sağlayan motor üzerrinde 3 yollu tarzda plastik bi parça var. dibinden çatlamış, antifriz oksitiyle biraz doldurmuş, bir de o değişti..

arkadaşlar sachs çıktı üstünden 250 TL ye aldım volan taşlama yapıldı, bir de motorun su sirkülasyonunu sağlayan motor üzerrinde 3 yollu tarzda plastik bi parça var. dibinden çatlamış, antifriz oksitiyle biraz doldurmuş, bir de o değişti..

nasıl memnun kaldınmı sachs tan acaba ? sogukken ötme yapıyormu acaba?

Geri
Üst Alt