Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba son hız

Zbyr

Kayıtlı Üye
1.4 tdi 2005 cordabam var. Araba sürüş felsefem rampada basarım(maaşallahı var), düz veya yokuş aşagı çok basmam. Bu yüzden son hız denemesi hiç yapmadım. Gördüğünüz son hız nedir ve arabanın o andaki tavrı nasıldı?

185 yaptım daha yaparmıydı? yapardı ama nedense ayağımı gazdan çekme hissi doğdu :) ama daha bassaydım 200 rahat görürdü.

aynı motorlu polo da 190 ları gördüm. ve gariptir ki en ufak bir güvensizlik vermezdi eski oğlum.

o hızlara çıksa bile güvenli olacağını düşünmüyorum.
dikkatli olmak lazım

2001 POLO 1. TDİ aynı motor Bolu otoban tüneli çıkışından sonraki yokuş aşağı 195 yaptı daha gider miydi gitmezdi bence :) tam o sırada yanımdan bir Audi R8 geçti sanki ben gitmiyordum ve araba sallandı rüzgarından :) bende frene bastım korkudan :)

180-200 ler bence polo cordoba gibi araçlarda tehlikeli ben sadece 2.4 accordla 200 ü gördüm daha da yapmadım ne gerek var dedim.o da upuzun dümdüz bir yoldu otoban benzeri.bir mersedesle bmw ile denenebilir ama hafif araçlar bana güven vermiyor..nolur nolmaz arkamızdan iyi şofördü öldü gitti demesinler de:)))

180-200 ler bence polo cordoba gibi araçlarda tehlikeli ben sadece 2.4 accordla 200 ü gördüm daha da yapmadım ne gerek var dedim.o da upuzun dümdüz bir yoldu otoban benzeri.bir mersedesle bmw ile denenebilir ama hafif araçlar bana güven vermiyor..nolur nolmaz arkamızdan iyi şofördü öldü gitti demesinler de:)))

abi şirket araçları hyundai era idi, sonra linealar geldi, hepsinde 200ü geçtim, tabi otobanda. :) sürekli uzun yolda kullanınca alışıyorsun. :)

ama eralardan önce focus vardı. konyadan çıkışım, çamlıca gişelerine varışım 4,5 saat. :) konya istanbul 750 km ordan hesapla :)

abi şirket araçları hyundai era idi, sonra linealar geldi, hepsinde 200ü geçtim, tabi otobanda. :) sürekli uzun yolda kullanınca alışıyorsun. :)

ama eralardan önce focus vardı. konyadan çıkışım, çamlıca gişelerine varışım 4,5 saat. :) konya istanbul 750 km ordan hesapla :)
Vay be kardeşim nerdeyse 200 km ortalamayla gitmişsin. Yine de dikkatli olmak lazım. Ölüp gidince rahmetli çok hızlı gidiyordu deseler bi önemi yok:)) akşamın güzel geçsin

Geri
Üst Alt