Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba Sinyal, Dörtlü sesi

aakcakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni fark ettim, sinyal ve dörtlü flasörlerim çalışıyor fakat hani sinyal açıkken tik tok diye ses gelir ya, o ses bazen geliyor bazen gelmiyor, bazen de sesi varken kendiliğinden gidiyor. Başına gelen yada çözümünü bilen var mı acaba?

Araçtaki diğer uyarı seslerinde bir sıkıntı yok.

hocam aynı sıkıntı geçenlerde benimde başıma geldi sinyal dörtlü ve farlar açıkken anahtarı çıkarınca çıkan ikaz sesleri ara ara gelip gidiyor siz bir çözüm bulabildiniz mi ?

kadranın arka tarafında o sesi çıkartan bir parça vardır, ya da sigortadan getirir o sesi, onları bir kontrol ettirmenizde fayda var

ses tamamen kayboldu. henuz bir yere göstermedim ama göstermem gerekiyor. zira sinyal açık kaldıgını anlayamayabiliyorsunuz, farları kontrol etmezseniz. arkadasımda da ayn durum var. gece boyu açık kalmıs dortluler akuyu yemis.

O ses bende hiç yok, el freni tam inmeden hareket edince cırtlak bi ses geliyor, sinyal ve farlar açıkken ses yok?

ses tamamen kayboldu. henuz bir yere göstermedim ama göstermem gerekiyor. zira sinyal açık kaldıgını anlayamayabiliyorsunuz, farları kontrol etmezseniz. arkadasımda da ayn durum var. gece boyu açık kalmıs dortluler akuyu yemis.
sorunuteapit ederseniz bende kontrol etmek istiyorum yapalım çalışsın..

Geri
Üst Alt