Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba signo da arka hoparlörler yokmu???

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
selam sevgili scw dostları bizim 2004 cordobamız var ama arka hoparlörlerinden ses çıkmıyor teyp de arkaya ses verme ile ilgili ayar bulamadım?ne yapmalı arkada hoparlörlerin yeri var ama bilmiyorum ki???araç cordobanın 1.4 benzinli versiyonu orjinal çelik jantlı vede sun roof lu versiyonu arkada hoparlör yok mu nedir?teyp de sesi arkaya verme yokmu???

Gökhan abi ses dağılımı konusunda iki ayar vardır normalde. BAL ve FAD. biri sağ-sol biri arka-ön olayını ayarlar. Bu ayarlara bak :)

ıbıza sıgno ve cordoba signolarda arkada kolon bölmesi var ancak,kolon yok içinde kandırmışlar.. :)dolayısıyla arkaya sesde vermen mümkün değil..arka iki kapıya o bölmenin ölçüleri ebatında kolon alıp taktırmaktan başka çare yok...

cordoba signoda arka kapılarda hoparlör ve tweeter var ses çıkmıyorsa sorun vardır yada sökülmüştür

tweeterlar 2007 de stylance olunca söküldü sadece hoparlör var suan

hayır arkadsalar hoparlör yok arkalarda. teyp tede öle fad diye bır ayarda yok . sadece kablolar cekılmiş bırakılmış o kadar...

ses ayar tuşunun çevresinde 4 adet tuş vardır; bal-fad-tre-bas.. bunlardan fad 0da olacak.. makyajlı stylance var bende; tweeter yok sadece arkada.

Cordoba sol on hop. cızırtılı çalışıyor sesinden anlaşılıyor. ne tip hoparlör kullanılmış bilen var mi?

Araç için uygulamaları varmıdır bilmiyorum ama BOSE takın kulaklarınız bayram etsin :)

Arabamı alırken, sony teybi gördüm bi sevindim, arkada 6x9 pıoneer gördüm koptum sevinçten, aldık vs. sesi açıyorum doyum falan olmuyo annamadım ayar felan gene olmadı bagaja yattım ki oohooooo hhoooo kör görmek istediğini görür misali çakma 6x9 larım varmış, sol kapıdaki de patlak bakalım kolon araştırıyorum şimdi.

2004 modelde signo-stella fark etmez arka kapıda hoparlör yok, 2005 ve sonrası stylance larda var

Geri
Üst Alt