Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cordoba otomatik kilitleme?

Konu, 'Cordoba' kısmında okuma35 tarafından paylaşıldı.

1. okuma35

okuma35 SCW Üyesi

44
    17
    8
    iyi geceler arkadaşlar bir sey sormak istiyorum. cordobalarda anahtar içindeyken otomatik kilitleme yapıyormu ? mesela aractan indik anahtar kontakta kalırsa işleyiş nasıl oluyor ?

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Konuyu Cordoba kısmına taşıdım kardeşim... Ben ne olur ne olmaz diyip hiçbir zaman anahtarı üzerinde bırakıp gitmiyorum kardeşim... Ama bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olcaklardır...

Bunu beğendi. okuma35 bunu beğendi.
  3. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Alper abinin dediği gibi, bende hiç bir şekilde çalışırken ne olur ne olmaz diye anahtarı üzerinde bırakmıyorum. Benim bildiğim 20 km üzerine çıkınca araç otomatik kitliyor kapıları. Cordoba kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır muhakkak.

Bunu beğendi. okuma35 bunu beğendi.
  4. okuma35

okuma35 SCW Üyesi

44
    17
    8
    tşk ederim arkadaşlar.

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Cordobada böyle mi bilmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla ilk çalıştırıp stop edince anahtarı cikartmayip kapıyı acarsaniz kilitleme yapmıyor fakat anahtarı soktuktan sonra calistirilmaz ise kilitleme yapıyor.
    Benim başıma otoparkta geldi caddy aracimizla stop edip anahtarı çıkardım sonra yine taktım indim otoparkci yanına gidene kadar kilitledi yedek anahtar ile açmak zorunda kaldık

sportmen06, okuma35 ve Leonm@nia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş