Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba ön kapı camları titriyor

Aynı sorun bendede var. Camlarımda filmde mevcut.. Arka camlarda sıkıntı benim, en aşağı indiğide resmen küt diye vuruyor asansörün ikinci kattan zemin kata düşercesine bi ses veriyor :)

Uyguliyim bu denilenleri sonucu paylaşırım buradan..

Bendede sunroof full acıkken bır yerden bır acayıp ses gelıyor :D yarım acınca ses gıdıyor.. Rüzgarla alakalı heralde.. :D Muzık sesını cok acınca :D kemer tokaları plastıga tak tak tak dıye vurup vurup duruyordu :D Kemerı en sona dayadım o ses gitti :D Nedense ben ses konusunda coktakıntılı bırı degılım :D Yoksa bu Leon'la hıc mutlu olamam.. :D Aracı hergun rolantıde bekletırım stop etmeden önce :D Rolantıde calısırkende tırıl tırıl tırıl :D diye enteresan bı ses gelıyor :D Cut out vardı.. Muhtemelen egzozdan gelıyordur dedım :D umursamadım... :D Yolda gıderkende muzık acın yol sesı duymayın.. :)) Suan canımı sıkan tek ses var benzın bıtınce uyaran ıkaz sesi :D Şehir içi Cok yakıyor bu meret :D 100 lirayla 220 km gıdıyor :D 45 kurus falan :S

Aynı sorun bendede var. Camlarımda filmde mevcut.. Arka camlarda sıkıntı benim, en aşağı indiğide resmen küt diye vuruyor asansörün ikinci kattan zemin kata düşercesine bi ses veriyor :)

Uyguliyim bu denilenleri sonucu paylaşırım buradan..
Benim arka cam; yaylaya çıkarken,kapının içine düştü; sarsıntıdan.. kapı içini söküp,cam maşasında yerinden çıkan pimi tekrar taktım geçici olarak düzeldi.. kronik bizde bu..

ses yapması falan hikaye; düşmesi kötü oluyo camın..

kapı döşemeleride sökülünce mutlaka bi tırnak kırıyorlarya mümkün oldugunca söktürmemeye calısırım

Geri
Üst Alt