Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba lastik önerisi

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlar, 1.4 tdi cordoba için en uygun lastik önerileriniz nedir? sesi en az içeri veren, yol tutuşu çok iyi olan ve diğer yönlerden artıları olan bilhassa cordoba için lastik önerileriniz nedir?
[doublepost=1490370246,1490341058][/doublepost]???

Eger cok sicak iklimli bi yerde yasamiyorsaniz kesinlikle NOKIAN lastiklerini oneririm. Fren mesafesi islak kuru zeminde cok iyi. Iceri neredeyse hic ses almaz. Ayni zamanda lastigin yuvarlanma katsayisi cok iyi. Yani cok ekonomik. Yalniz sicak iklimde lastik yumusak oldugu icin tavsiye etmem. Ben aydinda yasiyorum yazin asfalt yuzeyi burada 40 derecenin uzerine cikiyor. Ve lastik cok hizli tukeniyor. Istanbulda yasayanlar icin oneririm. Yillarca kullandim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eger cok sicak iklimli bi yerde yasamiyorsaniz kesinlikle NOKIAN lastiklerini oneririm. Fren mesafesi islak kuru zeminde cok iyi. Iceri neredeyse hic ses almaz. Ayni zamanda lastigin yuvarlanma katsayisi cok iyi. Yani cok ekonomik. Yalniz sicak iklimde lastik yumusak oldugu icin tavsiye etmem. Ben aydinda yasiyorum yazin asfalt yuzeyi burada 40 derecenin uzerine cikiyor. Ve lastik cok hizli tukeniyor. Istanbulda yasayanlar icin oneririm. Yillarca kullandim.

Samsunda yaşıyorum sıcaklık normal seviyede. Nokian hiç düşünmemiştim. İnşallah iyi olur. Teşekkür ederim

Bende bugün 3 ay araştırmadan sonra kafayı yemek üzereyken gittim Lassa evo2 aldım 66 db ıslak zeminde değeri b ilk izlenim iyi ama tabi 20.000 den sonra bakmak lazım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende bugün 3 ay araştırmadan sonra kafayı yemek üzereyken gittim Lassa evo2 aldım 66 db ıslak zeminde değeri b ilk izlenim iyi ama tabi 20.000 den sonra bakmak lazım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Umarım beklentinin üzerinde olur

Bende bugün değiştiriyorum bakalim nasil iyimi lastikler michelin tarus markası

Değerli arkadaşlar, 1.4 tdi cordoba için en uygun lastik önerileriniz nedir? sesi en az içeri veren, yol tutuşu çok iyi olan ve diğer yönlerden artıları olan bilhassa cordoba için lastik önerileriniz nedir?
[doublepost=1490370246,1490341058][/doublepost]???
yol sesini kesecek lastik üretilmedi daha :) petlas...yurdumun malı... (50 bin km kullandım)

Petlas 195 60 15 88H imperium lastik aldım ben de geçtiğimiz ay. yol tutuşu gayet güzel lastiklerin. ve orjinal ebatlarında almakta da fayda var. internetten 200 tl ya daha ucuza aldım. bayii resmen kazık!

Geri
Üst Alt