Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CORDOBA KULLANIM KİTABI İÇİN BURAYA EKLEYELİM....... Saygılar

erdi42

Kayıtlı Üye
;) Değerli Seat üyeleri birçok üye arkadamışımızın bende dahil aracında özellikle belirtiğim ingilizce kitap veya bir çok arkadaşımızda oda yok

Bu kitap meselesi gereği bende seat'in distribütörü ile görüştüm ancak servislerden ücret karşılığı temin edileceğini söylediler.
kitap olan arkadaşlarımızın markası ve modeline göre foruma eklemesi bence çok güzel bir davranış olur
bende bundan esinlenerek foruma konu açmaya karar verdim

Şimdi Türkçe Kitabı olan arkadaşlar bizde olmayan üye arkdaşlara yardımlarınızı bekliyoruz

İlgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Tüm Seatclub üyesi arkadaşlara
saygı ve sevgilerle........

arkadaşlar bende 2007 model cordoba 1.4 tdı stylance modeli var
kullanım kitabına ihtiyacım var.
teşekkür ederim.

valla benim bagajda vardı birsürü birşey ama ben onlara garaja bir yere koydum hiçte açıp bakmadım acaba içinde Türkçe var mı diye... bulursam size kargo ile yine gönderirim ama şuan nerede oldugunu bilmiyorum

;) Değerli Seat üyeleri birçok üye arkadamışımızın bende dahil aracında özellikle belirtiğim ingilizce kitap veya bir çok arkadaşımızda oda yok

Bu kitap meselesi gereği bende seat'in distribütörü ile görüştüm ancak servislerden ücret karşılığı temin edileceğini söylediler.
kitap olan arkadaşlarımızın markası ve modeline göre foruma eklemesi bence çok güzel bir davranış olur
bende bundan esinlenerek foruma konu açmaya karar verdim

Şimdi Türkçe Kitabı olan arkadaşlar bizde olmayan üye arkdaşlara yardımlarınızı bekliyoruz

İlgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim.

Tüm Seatclub üyesi arkadaşlara
saygı ve sevgilerle........

Alla alla... Tek bir tane mail attım 4 gün sora kargo kapımdaydı... Hemde Deri kaplı bi ajanda şeklinde... İçinde ruhsat-ehliyet koymak için bölmeler bile var... Hemde ücretsiz...

merhaba arkadaşlar ben geçen gün 2005 model cordoba aldım kullanım kılavuzu yok. sizde var ise mail olarak gönderir misiniz.

Alla alla... Tek bir tane mail attım 4 gün sora kargo kapımdaydı... Hemde Deri kaplı bi ajanda şeklinde... İçinde ruhsat-ehliyet koymak için bölmeler bile var... Hemde ücretsiz...[/QUOTE
şu mail adresini verde bizde alak :) ilginççç

Geri
Üst Alt