Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba klasıklerı mı?

rampada kalkış için 2000devrin biraz üstüne çıkmak yetiyor,orjinalini unuttum nasıldı:D devirsiz kalkınca da sanki işkence ediyormuşum arabaya gibi hissediyorum.. düz yolda gaza basmaya bile gerek kalmıyo ama..

peki diyelim ki bu titremeye tahammülümüz var, bunun motora zararı olur mu veya yürüre.. ufaktan da bi şıngırtı sesi geliyor,bildiğime göre yağ pompasının zinciri yapıyormuş,doğru mudur?

motor sizde de akünün bulunduğu tarafa doğru eğimli mi; yoksa benim motor-şanzıman kulaklarında mı bir problem var? ayrıca bu ön salıncak burçları ömrünü kısa sürede dolduruyormuş(2 kollu olanlar), sonradan 3 kollu takılıp paşa paşa biniliyormuş uzun süre; deneyen var mı?gerei geri frene basınca burçlardaki boşluklardan dolayı ses yapıyor..

arkadaşlar; ileri viteslerden geri vitese geçişte debriyajı hiç bırakmadan, şanzımandan ses geliyor mu? debriyajı bırakıp-basınca geri vitese geçişte ses yok ama ileri gidip de durduğunuzda debiryaj yapmazsanız ses yapıyor.. normal mi? önemsememeiştim önceleri ama kafama takılmaya başladı.. şanzıman-motor kulaklarında mı sorun var acaba? diğer vitesler normal:confused:
bir de İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz özel servis var mı?

cordoba hisli kaslı ruhlu bir arabadır her karekteristik özelliği kendine has dır cordobayı seveceksin bineceksin diğerlerinden farklı olacaksın...

hele o 3 silindirin sesi bana şiir gibi gelir bayılıyorum o sese dizle bindiğimi hissediyorum.az yakarım cok kaçarımın sesi dir o

Geri
Üst Alt