Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba klİma

ahmtvc

Kayıtlı Üye
dijital klima A/c düğmesine basıldığı zaman devreye giriyor. Ancak son zamanlarda A/C düğmesine basmama rağmen ekranda A/C yazısı görünüp geri gidiyor klimanın da çalışıp çalışmadığı hakkında bir fikir sahibi olamıyorum (malum hava soğuk zaten )sebebi ne olabilir?? Başına gelen varmı??

kış mevsiminde neden klima kullanıyorsunuzki ?

bildiğiniz gibi klima gazı kullanılmaya kullanılmaya bitebiliyor. Bunu önlemek için kış günü olsa bile arada bir 10 ila 15 dk. kadar klimayı çalıştırmanın faydalı olacağını ustalar söylüyor.Bu arada profilinize bakıncı Erzurumdan yazdığınızı görüyorum Şubat sonunda bende Erzuruma geliyorum ( tayin nedeniyle)bakalım ne kadar misafirperversiniz :):)

Havalandırmayı ön cama verdiğinizde klima buğuyu hızlık çözmek adına devreye girer. Bu bilgiyi göz önüne alarak klimanızı inceleyin derim...

Havalandırmayı ön cama verdiğinizde klima buğuyu hızlık çözmek adına devreye girer. Bu bilgiyi göz önüne alarak klimanızı inceleyin derim...

ac düğmesine basılı tutunca ac yazısı ekrana geliyor bırakınca kayboluyor sn birkaç günden beri böyle

AC düğmesi mi var :rolleyes:

ECON düğmesi var normalde, basarsanız normal fan açık olur ekranda ECON yazar, ECON yazmıyorsa AC aktiftir..

Sanırım 2002 modelin altında bir model sizinki. O halde bilemeyeceğim :(

Geri
Üst Alt