Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba kapı kilidi

JOKER66

Kayıtlı Üye
selam forum 2004 model seat cordoba sağ ön şöför kapı kilidi açma mandalının takıldığı plastik çerçeve kırıldı bunun sağlam çıkma sı nereden bulurum bazı firmalara telf ulaştım yok dediler bilen varsa fiyatı dahil yazarlarsa sevinirim ekde resmini yükledim yardım olabilir fikir olarak kromaj mandalı sağlam mandalın takıldığı plastik kısım kırıldı 0c7e0eb4eafe414950e520f5e294dac9.jpg

internnette satan bi yer görmüştüm bulunca linkini paylaşırım... yalnız ucuz bi parça için ,,cıkmacılardan mandal aramak bana göre değmez derim.100 lira civarı servisde,eh cıkmacıda 5 lira istemez onlarda biliolar sıfırın ne kadar oldugunu

,bulunduğum ilde seat ve woswag bayisi yok uzak ilde var telefonda FIAT aldım 150 TL artı kargoyla 180/200 TL buluyor basit bir plastik olmasına rağmen şimdilik çıkma bakıyorum ancak anakarada ve kayseri telde sordum cikmacilarda bulamadım böyle küçük parca yokmuş yada ben bulamadım temiz çıkma olan varsa yardım ariyorum

,bulunduğum ilde seat ve woswag bayisi yok uzak ilde var telefonda FIAT aldım 150 TL artı kargoyla 180/200 TL buluyor basit bir plastik olmasına rağmen şimdilik çıkma bakıyorum ancak anakarada ve kayseri telde sordum cikmacilarda bulamadım böyle küçük parca yokmuş yada ben bulamadım temiz çıkma olan varsa yardım ariyorum
doğrudur...yalnız tek mandal satılmıyor...komple cerceve yuvasıyla beraber satılıyor...onun için pahalı şimdi farkettim

çıkmcacılarda bulursunuz :) internette seat vw çıkmacı yedek parca yazdırırsanız,telefon numaralarıyla sorabilirsiniz varmı yokmu diye
usta kayseri ve ankaradaki telefonunu bulduğum bir çok çıkmacıyı aradım malesef bu şekilde parça yok dediler başka yerlerde yada bilen birisi varsa yardım alabilirim ( kapı kolundaki metal mandal değil aradığım mandalın takıldığı plastik yuva )

usta kayseri ve ankaradaki telefonunu bulduğum bir çok çıkmacıyı aradım malesef bu şekilde parça yok dediler başka yerlerde yada bilen birisi varsa yardım alabilirim ( kapı kolundaki metal mandal değil aradığım mandalın takıldığı plastik yuva )
zor ...ancak servisten ...sabredebilirsen aramaya devam :)

Geri
Üst Alt